Search

 
 

Під час карантину ми змінюємо звичний режим роботи та способи нашої співпраці і комунікації. Але, цей час - чудова можливість для того, щоб скористатися всіма перевагами, які дають сучасні інструменти для дистанційної роботи.  Для цього достатньо зареєструватися на певних онлайн ресурсах або користуватися звичайною електронною поштою.

Кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки 11 березня вже вдруге з початку 2020 року провела майстер-клас «Правила роботи на дентальних рентгенівських апаратах та дотримання правил радіаційної безпеки». Автором і відповідальним виконавцем тематики майстер-класу є доцент кафедри Василь Мурашко.

На кафедрі онкології 31.03.2020 р. завершився двотижневий цикл тематичного удосконалення «Сучасні можливості діагностики, комплексного лікування злоякісних захворювань органів черевної порожнини та заочеревинного простору», який читав професор Прокіп Гордійчук.

На кафедрі педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права 27 березня завершився плановий виїзний двотижневий цикл ТУ «Нові технології навчання», проведений у дистанційному форматі.

Про важливість правильного миття рук розповів в ефірі програми "PRO здоров'я спецвипуск", Еспресо.TV, завідувач кафедри дерматовенерології  професор Олександр ЛІТУС.

17 січня  2020 року  у приміщенні Президії НАН України,  відповідно до резолюції Сьомого національного конгресу з біоетики (2019 р.), в межах тренінгу, організованого Національним науковим центром з медико-біотехнічних проблем НАНУ, відбулася лекція члена Комісії з питань етики, доцента кафедри філософії НМАПО імені П.Л. Шупика, к. філос.н. Б. Остапенка «Міжнародний досвід проведення етичної експертизи біомедичних досліджень», присвячена  питанням біоетики та етичної експертизи наукових досліджень.

У зв’язку з оголошенням карантину кафедра філософії перевела навчальну роботу та  заняття з аспірантами усіх форм навчання в дистанційний формат. З розкладом занять можна ознайомитися на сторінці кафедри на сайті Академії в розділі «Навчально-методична робота».

З 27 лютого по 13 березня 2020 року кафедра терапії провела виїзний цикл тематичного удосконалення «Фармакотерапія захворювань внутрішніх органів» для лікарів КНП «Чернігівська міська лікарня №3» Чернігівської міської ради. На циклі підвищував свою кваліфікацію 31 слухач.

Здійснюється відповідно до затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України №798 від 21.09.2010 року.

Під час карантину кафедра дитячої анестезіології та інтенсивної терапії повністю перейшла на дистанційний формат навчання. Слід зауважити, що кафедра вже має досвід використання такої форми освіти для проведення занять зі слухачами циклів тематичного удосконалення та транслювання вебінарів.

25 березня 2020 р. відбулося  засідання конференції трудового колективу Інституту сімейної медицини, вперше в режимі on-line, під головуванням чл.-кор. НАМН України, професора Ю. Вдовиченка, першого проректора НМАПО імені П. Л. Шупика.

Колективом кафедри функціональної діагностики видано навчальний посібник «Основи електрокардіографії» (редактори: проф. О.Й. Жарінов, доцент В.О. Куць). Четверте видання, перероблене і доповнене. – Київ: Четверта хвиля, 2020. – 248 с.