Search

 
 

За результатами превалідаційної оцінки готовності України до участі у глобальній стратегії ВООЗ/ЮНІСЕФ “Глобальна елімінація передачі ВІЛ від матері до дитини” Міжнародні експерти визначили необхідність впровадження міжнародних стандартів шляхом удосконалення нормативної бази для ефективного попередження ВІЛ у дітей народжених ВІЛ-позитивними жінками в Україні.

25 червня 2020 року під головуванням заступника декана хірургічного факультету к. мед. н. Романа Остапчука відбулося засідання вченої ради хірургічного факультету.

Державна атестація лікарів-інтернів дворічної інтернатури (01.08.2018 - 30.06.2020) на визначення знань і практичних навиків з присвоєнням звання «лікар-спеціаліст» за спеціальністю «Внутрішні хвороби» відбулась на кафедрі терапії НМАПО імені П. Л. Шупика 22 - 23 червня 2020 року комісією у складі:

завідувач кафедри терапії, професор Н. Швець, професор Т. Бенца, професор А. Дорофєєв, доцент О. Пастухова, директор КНП «Київський міський клінічний ендокринологічний центр» Г. Павленко.

Тема COVID-19 лишається актуальною як для здоров’я людей, так і організації проведення навчального процесу..

На кафедрі патологічної та топографічної анатомії у період карантину відповідно до плану були проведені онлайн 8 циклів тематичного удосконалення для патологоанатомів та клініцистів різних спеціальностей.

Напередодні святкування Дня медичного працівника науково-педагогічні працівники кафедри громадського здоров’я відзначили свій третій рік роботи.

Створення кафедри відбулося за наказом ректора НМАПО імені П.Л. Шупика академіка Юрія Вороненка від 16.03.2017 р. № 1103 шляхом реорганізації (злиття) кафедри гігієни і екології людини та кафедри гігієни харчування і гігієни дітей та підлітків.

23 - 24 червня в м. Львів відбулась он-лайн конференція «Актуальні питання сучасної педіатрії», організатором якої виступив проф. С. Няньковський (Львівський НМУ імені Д. Галицького).

23 червня 2020 р. в м. Києві відбулося урочисте закладання символічного першого каменю на місці спорудження майбутнього пам‘ятника на честь медичних працівників всього світу, в знак глибокої поваги за врятовані життя, турботу та самовідданість.

На кафедрі патологічної та топографічної анатомії закінчився цикл спеціалізації за спеціальністю «Патологічна анатомія», що проходив з 09.01 до 17.06.2020 року. На циклі навчались 10 слухачів.

Кафедра патологічної та топографічної анатомії тісно співпрацює з клінічними базами. Основною клінічною базою кафедри є відділення патологічної анатомії КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня». В умовах карантину, кафедра активно залучена до повсякденної роботи з біопсійним, операційним, секційним матеріалом та консультативної роботи відділення..

19 червня відбувся Перший онлайн конгрес «ConMedEx» - освітня подія для медичних експертів (викладачів, авторів, лідерів думок та практичних лікарів), якій зібрав в онлайні понад 4 тисячі учасників на платформі accemedin.com.

19 червня 2020 року під головуванням професора Л. Давтян, завідувачки кафедри фармацевтичної технології та біофармації відбувся міжкафедральний семінар профільних кафедр: кафедри фармацевтичної технології і біофармації;  кафедри організації і економіки фармації; кафедри промислової, клінічної фармації та клінічної фармакології; кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів; кафедри вірусології відповідно до наказу НМАПО імені П. Л. Шупика № 2709 від 17.06.2020.