Search

 
 

Коли фінансування лікарні у значній мірі залежить від її репутації та сприйняття громадою, велике значення набуває маркетингова та комунікаційна робота. У випадку роботи некомерційного, неприбуткового закладу це особливо важливо. Компанія Beyond Borders Media (Нідерланди) склала список із 8 порад, які сприятимуть посиленню впливу та кращій роботі неприбуткового закладу.

Якщо ви начальник управління охорони здоров’я, головний лікар або інший працівник медичного закладу з України, і у цього закладу немає веб-сторінки, або вона потребує удосконалення – майте на увазі, що навіть лікарні з найкращою репутацією мають з цим проблеми.

У сучасних конкурентних умовах охорони здоров'я, коли фінансування медичного закладу залежить, зокрема, від кількості укладених угод з пацієнтами, репутація лікарні має вирішальне значення. Лікарні будують свою репутацію різними засобами, включаючи усні виступи, нагороди, зустрічі. Однак, наполегливо працюючи над створенням міцної репутації, лікарням потрібно впроваджувати стратегії її збереження та захисту.

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти та успішно діє з 1946 року. Її головною ідеєю є взаємодія та взаєморозуміння у розмаїтому світі..

Команда ELPD разом Економічним Університетом та Малопольською школою державного управління у місті Краків організовує довготривале міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників навчальних закладів вищої освіти I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща. Дати стажування з 09 по 27 вересня 2019 року.

Значна увага колективу кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика приділяється підготовці іноземних громадян під час їх навчання в клінічній ординатурі.

Серед пріоритетів розвитку кафедри хірургії та судинної хірургії  НМАПО імені П.Л. Шупика - розширення та підтримка розгалуженої мережі міжнародних партнерських зв’язків.

Журнал НИРКИ.ПОЧКИ.KIDNEYS включено до категорії Б Переліку наукових базових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Кафедра нефрології та нирковозамісної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика взяла участь у науково-практичному саміті, присвяченому 20-річчю фітонірингу (проф. М. Поп), який відбувся 25 - 27 липня на Майорці (Іспанія). На форумі обговорювались актуальні питання сучасної фітотерапії в лікуванні інфекцій респіраторного тракту, сечової системи, обмінних процесів, гінекологічній практиці.

Колектив кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика та її завідувач, професор Сергій Саволюк отримали подяку від Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації.

Серед програмних циклів кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика особливою популярністю користуються цикли з малоінвазивної хірургії, зокрема з малоінвазивних хірургічних технологій у флебології.

27 червня у програмі «Поради лікаря» на каналі Київ TV професор кафедри онкології НМАПО імені П.Л. Шупика Прокіп Гордійчук взяв участь у  обговоренні проблеми «Раку товстої кишки».