Search

 
 

28 - 29 червня 2019 року на півдні Франції, в місті Монпельє, на базі факультету медицини університету Монпелье відбувся International Bariatric Masterclass: 1st Consensus meeting about GERD and bariatric surgery.

01 липня 2019 року на кафедрі психіатрії, психотерапії та медичної психології НМАПО імені П.Л. Шупика було проведено другий етап тренінгу для спеціалістів-психіатрів та психотерапевтів «Інтеграція сучасних наукових знань в сферу профілактики та лікування розладів, пов’язаних з вживанням психоактивних речовин, ВІЛ та супутніх розладів»

В липні 2019 року в Центрі симуляційних методів навчання (ЦЕСИМЕН) НМАПО імені П. Л. Шупика відбувся навчально-практичний семінар «Дихальна підтримка, менеджмент дихальних шляхів, оцінка крововтрати – особливості навчання лікарів в умовах симуляційного середовища».

PrEP, що означає профілактику перед контактом, - це використання ліків, які радикально знижують ризик зараження ВІЛ-негативної людини в результаті статевого контакту з ВІЛ-позитивним партнером. ВООЗ рекомендує пропонувати PrEP всім, хто піддається значному ризику зараження ВІЛ. До груп ризику належать чоловіки, що мають статеві контакти з чоловіками, працівники секс-бізнесу і люди, що вживають ін'єкційні наркотики.

Паліативна медична допомога підвищує якість життя пацієнтів та їх сімей, які зіштовхуються з фізичними, психосоціальними чи духовними проблемами.

26 - 29 червня у м. Братислава (Словаччина) відбулася Європейська конференція з сімейної медицини Wonca Europe в якій активну участь взяла професор кафедри сімейної медицини д. мед. н. В. Ткаченко - як делегат Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика.

26-29 червня відбулась 24 конференції WONCA EUROPA. Братислава (Словаччина) приймала близько 2 тис. делегатів, серед яких були представники України.

Завідувач кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика професор Л. Матюха, як президент Української асоціації сімейної медицини та член Правління Європейської асоціації сімейних лікарів, взяла участь у заході з єдиним правом голосу від України.

На кафедрі неонатології відбувся 21 випуск лікарів-інтернів за спеціальністю неонатологія. Протягом двох років проходили навчання 10 лікарів-інтернів. Клінічну роботу в інтернатурі здійснювали у медичних закладах м. Києва, у Київській, Черкаській, Житомирський та Чернігівській областях.

21-24 червня в м. Мілан, Італія відбувся щорічний Європейський конгрес з питань артеріальної гіпертензії та профілактики серцево-судинних захворювань.

Кафедра кардіології успішно завершила двотижневий виїзний цикл ТУ «Надання медичної допомоги при невідкладних станах в кардіології» на базі КНП КДЦ Святошинського району в м.Києві.

25 червня 2019 року молоді вчені НМАПО імені П. Л. Шупика (кафедра педіатрії № 1 та кафедра сімейної медицини) прийняли участь у благодійній акції за ініціативи міжнародної благодійної організації «Lets help» («Давайте допоможемо») та провели профілактичний медичний огляд для співробітників будівельної компанії ZV Development.

На кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика відбулася заключна конференція, присвячена закінченню інтернатури лікарями-анестезіологами.