Асистент кафедри клінічної лабораторної діагностики Є. Кривенко отримала стипендію IFCC-Roche Travel та 2 - 4 липня 2018 року взяла участь у І Міжнародній конференції IFCC, EFLM, AFCB «Лабораторна медицина: задоволення потреб середземноморських націй», що проходила в Університеті Тор Вергата (м. Рим, Італія).

Стипендіати з Індії, Індонезії, Тунісу, Непалу, Єгипту, Гватемали, Нігерії, Зімбабве, Шрі-Ланки, України мали змогу зустрітися з президентом IFCC професором Howard Morris та колишнім президентом IFCC професором Maurizio Ferrari.

Основні питання, що розглядалися на конференції, стосувалися лабораторного медичного навчання та освіти, навчального плану IFCC, Е-академії, доказової лабораторної медицини, акредитації медичних лабораторій за ІSO 15189, персоналізованої медицини та системи відстеження пацієнтів.

Отримана на конференції інформація впроваджується в навчальний процес кафедри клінічної лабораторної діагностики.