20 вересня 2018 р. у Києві відбулося осіннє засідання «Клубу ендокринологічних новацій» з міжнародною участю, організоване науково-педагогічними працівниками кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика та Українською діабетологічною асоціацією.

На засідання зібралося понад 80 лікарів з Києва, Чернігова і Черкас. Поряд з цим, захід транслювався в 4 міста України (Харків, Львів, Вінницю та Одесу), у кожному з яких в аудиторії були присутні більше 50 лікарів.

З вступною лекцією виступив завідувач кафедри діабетології, член-кореспондент НАМН України, професор Борис Маньковський, який розповів про останні рекомендації щодо лікування хворих з цукровим діабетом 2 типу.

У роботі Клубу взяв участь відомий діабетолог з Ізраїлю - професор Євген Мошкович, який поділився власним клінічним досвідом застосування нових інсулінових аналогів тривалої дії (деглюдек, райзодег).

Доповідачі розглянули клінічні випадки та відповіли на численні запитання лікарів - як з Києва, так і інших міст. Усі учасники засідання відзначили актуальність і новизну представленої інформації.