3 вересня 2018 р. на кафедрі неонатології розпочали навчання лікарі–інтерни за фахом «Неонатологія». За планом очікували 5 лікарів-інтернів.

Зареєструвались та приступили до навчання 14 лікарів неонатологів, 10 за бюджетною формою навчання та 4 за контрактом. Всі лікарі закінчили НМУ імені О.О. Богомольця. Клінічну роботу протягом першого місяця інтернатури здійснювали у медичних закладах м. Києва, Київської, Черкаської та Чернігівської областей.

На вступній конференції, яка відбулася 4 вересня, співробітники кафедри неонатології ознайомили лікарів-інтернів з порядком проходження очної частини інтернатури на кафедрі, розповіли про клінічні бази кафедри та можливості, які будуть у лікарів під час роботи на кожній з клінічних баз. Протягом першого тижня лікарі склали вступний контроль знань з практичної та теоретичної підготовки, вивчали положення наказу про ведення здорової новонародженої дитини і практику організації медичної допомоги.

Інтерни-неонатологи випуску 2018 року навчатимуться на кафедрі до кінця лютого 2019 року, а з лютого 2020 року знов повернуться на очне навчання після удосконалення практичних навичок на базах стажування.