03 вересня 2018 року на кафедрі терапії НМАПО імені П.Л. Шупика розпочали навчання лікарі-інтерни за спеціальністю «Внутрішні хвороби» очного циклу, який триватиме до 28 лютого 2019 року.

Для навчання на кафедрі терапії в Академії зареєструвалися 42 інтерна, з них 32 – за бюджетною та 10 – за контрактною формою навчання. Переважна більшість – випускники Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, а також Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова, Української медичної стоматологічної академії, Київського медичного університету Української асоціації народної медицини тощо.

Навчання на очному циклі інтернатури відбувається на клінічних базах кафедри – Київському міському клінічному ендокринологічному центрі та Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь». Базами заочного циклу навчання інтернів визначені лікувально-профілактичні заклади м. Києва та обласного підпорядкування.

Завідувач кафедри, професор Н. Швець на вступній конференції привітала присутніх із початком навчання, ознайомила інтернів із робочим планом та програмою інтернатури, а також завданнями, які ставляться перед молодими лікарями щодо набуття нових знань та вдосконалення практичних навичок з усіх розділів внутрішньої медицини. Завуч, професор Т. Бенца розповіла про основні напрямки навчально-методичної роботи і наголосила на важливості відповідального ставлення кожного інтерна до навчання та професійних обов’язків. Куратор циклу, доцент Ю. Чичула ознайомила з вимогами щодо оформлення індивідуальної звітної документації лікарів-інтернів під час проходження очної частини навчання, розкладом проведення лекцій, семінарських та практичних занять.

Завідувач кафедри та присутні викладачі побажали лікарям-інтернам успіхів у навчанні та оволодінні основами спеціальності.