4 - 7 вересня 2018 року в Римі відбувся 28-ий Міжнародний симпозіум з діабетичної нейропатії «Neurodiab». Як і в минулі роки, симпозіум зібрав провідних фахівців - ендокринологів, діабетологів, неврологів з багатьох країн світу, які цікавляться питаннями діагностики та лікування цього ускладнення цукрового діабету. Програма заходу включала усні і постерні доповіді.

На симпозіумі були широко представлені результати наукових досліджень кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупіка. Чл.-кор. НАМН України, проф. Борис Маньковский виступив з усною доповіддю, в якій представив дані щодо асоціації когнітивних порушень та стану мозкового кровотоку у хворих на цукровий діабет 2 типу.

У двох постерних доповідях кафедри діабетології були озвучені результати досліджень щодо асоціації ряду структурних змін головного мозку та змін церебральної перфузії.

Доповіді викликали великий інтерес і проф. Маньковський відповів на багато запитань учасників симпозіуму.