6 вересня 2018 р. у актовому залі Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика за головуванням директора інституту професора Олега Шекери відбулася службова нарада за участі завідувачів кафедр, працівників дирекції та науково-організаційного відділу Інституту.

Основними питаннями наради були: стан підготовки до нового навчального року та 100-річного ювілею заснування НМАПО імені П. Л. Шупика. Поряд з цим, обговорені питання щодо організації роботи кафедр з урахуванням вимог ISO:2015, виконання планів роботи у 2018 році та ін.

На засідання був запрошений завідувач відділу маркетингу Костянтин Балашов, який довів до присутніх основні вимоги до квартальних електронних звітів з міжнародної та маркетингової діяльності.

Завідувач науково-організаційним відділом Інституту сімейної медицини Анатолій Жестерьов звернув увагу на виконавчу дисципліну та проінформував присутніх щодо планових перевірок діяльності кафедр та функціонування навчально-тренінгових класів.

Під час наради відбулася робоча дискусія з актуальних питань повсякденної діяльності кафедр.

На засіданні прийнято рішення щодо проведення вступної конференції з лікарями інтернами, аспірантів 1-го року навчання 13 вересня о 14.00.