8 червня 2018 року на кафедрі променевої діагностики факультету підвищення кваліфікації викладачів завершився цикл спеціалізації «Ультразвукова діагностика», що тривав 3 місяці. На циклі навчалось 59 слухачів, серед яких були лікарі з різних закладів охорони здоров’я м. Києва та області, м. Житомира та області, м. Черкаси, м. Тернополя, м. Львова.

Основна мета навчання на циклі: перепідготовка лікарів-спеціалістів лікувального профілю відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ультразвукова діагностика».

Для виявлення рівня засвоєння знань і набуття практичних навиків слухачів, після кожного розділу програми проводився рубіжний контроль знань. Наприкінці навчання всі слухачі успішно здали комп’ютерний теоретичний контроль знань, отримавши максимальні показники – більше 90 % правильних відповідей. Також успішно пройшов контроль практичних навиків на 12 клінічних базах кафедри. По завершенню всі слухачі отримали сертифікати з присвоєнням звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ультразвукова діагностика».

Свої враження від навчання на кафедрі променевої діагностики слухачі висловили в книзі подяк, де зазначили високий рівень навчально-методичної роботи та професіоналізм науково-педагогічних працівників кафедри, а також атмосферу взаєморозуміння.