26 квітня 2018 року кафедра офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика провела науково-практичну конференцію для офтальмологів та дитячих офтальмологів «Дайджест інновацій в офтальмології»,

яка була проведена  в рамках VII Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» і проходила у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». У роботі заходу взяли участь понад 100 лікарів офтальмологів, дитячих лікарів офтальмологів Києва та Київської області.

У рамках науково-практичної конференції «Дайджест інновацій в офтальмології»» прочитано ряд показових лекцій: «Запальні захворювання очей. Невирішені питання увеїтів» (завідувачем кафедри офтальмології, головою правління ВГО «Асоціація дитячих офтальмологів України», д.мед.н., професором Сергієм Риковим);  «Глаукоматозна та неглаукоматозні оптиконейропатії. Сучасні можливості диференційної ОКТ діагностики» (д.мед.н. Іриною Шаргородською); «Лікування посттравматичних дефектів та деформацій орбіти з використанням комп’ютерного моделювання» (д.мед.н. Оксаною Петренко); «Нейропротекторне лікування: багатогранність та перспективність при захворюваннях органа зору» (д.мед.н. Іриною Шаргородською).

Проведено майстер клас «Інтравітреальні ін’єкції. Техніка. Покази. Протипокази» (к.мед.н. Святославом Суком).

Слухачам були запропоновані впроваджені на кафедрі офтальмології Академії світові стандарти діагностики та лікування запальних захворювань органа зору, глаукоми, травматичних ушкоджень придаткового апарату і орбіти та іншої складної патології. В кінці науково-практичної конференції була проведена жвава дискусія, розглянуті та обговорені клінічні приклади та складні випадки, надані відповіді на численні запитання.