14 червня 2018 року 20 лікарів-інтернів кафедри акушерства, гінекології та перинатології Українського державного інституту репродуктології успішно склали заключні іспити за фахом «Акушерство і гінекологія» після проходження інтернатури у 2015 - 2018 роках.

Лікарі прибули на навчання з різних регіонів України, а саме: з міста Києва – 5, Київської області – 5, Чернігівської області – 5, Черкаської – 2, Житомирскої – 2, Хмельницької – 2, Вінницької – 1.

Головою державної екзаменаційної комісії був Олег Голяновський, завідувач кафедри акушерства та гінекології №1 Українського державного інституту репродуктології, доктор медичних наук, професор; куратором циклу   була Христина Зарічанська, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології УДІР, кандидат медичних наук.

Пiдсумковi оцiнки успiшностi лікарів-iнтернiв:

практичнi навички:

«відмінно»

- 2

«добре»

- 12

«задовільно»

- 6

співбесіда:

«відмінно»

-         9

«добре»

-         8

«задовільно»

-         3

Середній бал – 4,2

Впродовж трьох років навчання кожним лікарем-інтерном було підготовлено по 21 реферату з актуальних тем сучасних акушерства та гінекології. Крім того лікарі активно відвідували науково-практичні конференції, всеукраїнські та міжнародні конгреси, семінари-тренінги, самостійно готували науково-практичні матеріали та доповідали їх на конференціях колективу акушерів-гінекологів Київського міського пологового будинку №1.

Весь науково-педагогічний колектив кафедри акушерства, гінекології та перинатології УДІР висловлює щиру подяку за участь у професійній підготовці лікарям Київського міського пологового будинку №1, які працюють під керівництвом головного лікаря Наталії Гончарук.