Інститут сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика, разом з Департаментом охорони здоров’я Київської обласної держадміністрації 14 червня 2018 провели традиційну щорічну регіональну конференцію «Читання з сімейної медицини імені проф. Г. Лисенка», з вшанування пам’яті одного з засновників сімейної медицини в Україні.

Відповідальний організатор заходу - головний позаштатний спеціаліст ДОЗ КОДА з фаху загальна практика–сімейна медицина, проф. В. Ткаченко -  учениця проф. Г. Лисенка.

На відкритті заходу з промовою виступив директор Інституту сімейної медицини проф. О. Шекера, проф. В. Ткаченко, син професора Г. Лисенка - к.мед.н М. Лисенко, в.о. зав каф. неврології та рефлексотерапії д.мед.н. Г. Чуприна.

Проф. В. Ткаченко нагадала учасникам життєвий шлях й досягнення проф. Г. Лисенка  в розвитку сімейної медицини в Україні.

Учасники заходу згадали і вшанували пам’ять проф. Г. Лисенка хвилиною мовчання.

З науковими доповідями з актуальних питань сімейної медицини на конференції виступали проф. О. Шекера, представники кафедр Академії - сімейної медицини (проф. В. Ткаченко, к.мед.н Т. Ситюк), неврології та рефлексотерапії (доц. Н. Ханенко) та офтальмології (к.мед.н. М. Лисенко).