14 - 16 червня 2018 року в м. Кракові (Польща) відбувся 33-ий Конгрес Дунайських країн і Асоціації країн Центральної та Східної Європи з цукрового діабету, в якому брав участь представник Інституту сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика - завідувач кафедри діабетології, член-корреспондент НАМН України, професор Б. Маньковский.

Конгрес країн Дунайського басейну давно перетворився на престижний науковий форум, який зазвичай збирає провідних вчених-діабетологів з країн Центральної та Східної Європи. Не став винятком і цьогорічний конгрес. З лекціями виступили відомі діабетологи з Австрії, Швейцарії, Польщі та багатьох країн.

Професор Б. Маньковский виступив на конгресі з доповіддю «Головний мозок - забута мішень цукрового діабету», а також був модератором на одному із засідань.

Під час конгресу було прийнято дуже важливе рішення, що наступний Ювілейний Конгрес, з нагоди 50-річчя заснування Федерації Дунайських країн, відбудеться в Україні, а Президентом наступного конгресу обрано професора Б. Маньковського. Це буде перший захід в області ендокринології та діабетології такого високого рівня в Україні.