18 – 22 червня 2018 року відбувся черговий курс тематичного удосконалення на тему: «Кольпоскопія та патологія шийки матки».

Курс ТУ, який провела  кафедра акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П. Л. Шупика, був схвалений Українсько асоціацією кольпоскопії та цервікальної патології (президент Наталія Володько, віце-президент Тетяна Татарчук), яка входить до складу Europian Federation For Colposcopy (президент Charles Redman, UK).

Місія команди – зниження кількості випадків раку шийки матки в українських жінок на основі імплементації світових гайдлайнів зі скринінгу та менеджменту цервікальної патології.

Відомо, що метод кольпоскопії дозволяє виконувати своєчасну діагностику та профілактику захворювань шийки матки. Як відрізнити нормальні від аномальних кольпоскопічні картини? Яку кольпоскопію слід вважати адекватною? Як часто та яким методом слід виконувати цитологічне дослідження стану цервікального епітелію? У якому віці і у яких випадках сьогодні рекомендується тестування інфікування вірусом папіломи людини? Якою має бути лікарська етика при дискордансі результатів потрійного тесту? Ці та інші актуальні питаня піднімались на практичному курсі ТУ.

Куратором курсу виступила професор кафедри д.мед.н. Наталія Педаченко.

Отримати інформацію та зареєструватися на наступні курси можна за посиланням: http://ty-colposcopy.com/