Кафедра неонатології НМАПО імені П. Л. Шупика завершила весняний навчальний семестр 2018 року. Протягом січня-червня на кафедрі навчалися 173 слухачі кафедри і 82 лікарі-інтерни суміжних спеціальностей (педіатрія, акушерство та гінекологія).

Проведено 2 передатестаційні цикли з неонатології, 1 цикл спеціалізації з неонатології, 6 циклів тематичного удосконалення. Лікарі-інтерни-неонатологи І року навчання успішно завершили першу частину очної інтернатури і з березня працюють на базах стажування.

Лікарі-інтерни ІІ року за спеціальністю неонатологія повністю виконали навчальний план та програму під керівництвом куратора циклу інтернатури к. мед. н. доцента О. Лакши. Всі лікарі-інтерни, які навчалися на кафедрі, успішно склали іспит Крок 3 і заключні іспити з неонатології та продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки.

Також успішно завершили навчання слухачі циклу «Спеціалізація з неонатології», який тривав з 07 березня по 14 червня 2018 р., куратор циклу к. мед. н. доцент Т. Кончаковська. Після завершення навчання та успішного складання іспитів слухачі циклу спеціалізації та лікарі-інтерни отримали сертифікати спеціаліста за спеціальністю «Неонатологія».

Колектив кафедри вітає слухачів та співробітників Академії з завершенням навчального півріччя. Бажаємо всім вдалого відпочинку і до зустрічі в новому навчальному семестрі!