22 червня 2018 р. у м. Херсон відбулася ХVІ Регіональна науково-практична конференція лікарів «Стійка система охорони здоров`я: пріоритизація первинної медико-санітарної допомоги та її інтеграція із спеціалізованою медичною допомогою».

Конференція була організована ГО «Асоціація лікарів м. Херсона», ГО «Асоціація сімейної медицини Одеського регіону», ГО «Асоціація молодих лікарів», Радою головних лікарів медичних установ Херсонської області, КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня імені Є. Є. Карабелеша» за підтримки Департаменту охорони здоров`я Херсонської облдержадміністрації, Управління охорони здоров`я Херсонської міської ради, Одеського національного медичного університету.

Програма заходу була наповнена змістовними доповідями з організаційних та клінічних питань розвитку сімейної медицини в Україні та регіоні, з питань якості та інтегрованості надання медичної допомоги.

На запрошення організаторів конференції у заході взяла участь професор Лариса Матюха (завідувач кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика), яка виступила з привітанням учасників конференції.

Вразила єдність представників професійної громади сімейних лікарів, спеціалізованої медичної допомоги та керівників закладів охорони здоров’я в обговоренні спільних тем і погляду на реформування системи охорони здоров’я України.