Search

 
 

31 січня 2019 р. у м. Київ співробітники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика спільно із Асоціацією сімейних лікарів м. Києва та Асоціацією сімейних лікарів Київської області взяли участь у роботі семінару «Школа безперервного навчання для сімейних лікарів».

Перша долікарська допомога відіграє значну роль у порятунку життя при різних невідкладних станах, що можуть виникнути на тлі побутових, виробничих травм, отруєнь та інших нещасних випадків.

У вересні цього року відбудеться черговий щорічний конгрес Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (EASD).

1 та 8 лютого в гуртожитку №3 і №4 в спортивному залі були змагання з настільного тенісу.

Змагання були організовані Студентським самоврядуванням НМАПО імені П.Л Шупика.

06 лютого відбулося чергове засідання вченої ради факультету підвищення кваліфікації викладачів (ПКВ).

12 лютого відбулось позапланове засідання кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки за участі декана факультету підвищення кваліфікації викладачів д.біол.н. Лариси Бабінцевої. 

Для підвищення кваліфікації лікаря цикли тематичного удосконалення - унікальний за своїм змістом процес, зумовлений постійним оновленням наукових даних про різні види патології, методи обстеження та лікування пацієнтів.

Майбутнє нашої медицини – за лікарями загальної практики–сімейної медицини, адже вони, як ніхто, зацікавлені у збереженні здоров’я населення і орієнтовані насамперед на профілактику захворювань, а не на їхнє лікування. 

7 лютого 2019 р., в межах 1-го Українського конгресу з міжнародною участю «Інтегрована медицина та стоматологія», відбулась нарада експертів з питань профілактики стоматологічних захворювань: «Сучасні погляди на профілактику основних стоматологічних захворювань», в якій взяли участь провідні фахівці із різних регіонів Украіни (Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород).

Наприкінці 2018 року бібліотека кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика поповнилася навчальним посібником «Склеротерапія хронічних захворювань вен нижніх кінцівок».

Реформування системи охорони здоров’я та якісної підготовки медичних кадрів є пріоритетним для України, оскільки це і сьогодні, і в майбутньому сприятиме поліпшенню якості надання медичної допомоги населенню.

Відміна всіх гігієнічних нормативів гранично-допустимих концентрацій шкідливих речовин у повітрі робочої зони спричинило кризову ситуацію в Україні.