Search

 
 

На базі клінічної лікарні «Феофанія» 17 квітня 2019 р. розпочався Британо-український симпозіум (БУС-11) з анестезіології та інтенсивної терапії «Інноваційні технології та методики в анестезіології та інтенсивній терапії». Організатори форуму: кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика та Клінічна лікарня «Феофанія».

Протягом 17 - 19 квітня 2019 року у Міжнародному виставковому центрі, за адресою м. Київ, Броварський проспект, 15, проходив X Ювілейний міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації». 

18 квітня 2019 року наукове товариство аспірантів, докторантів та молодих вчених НМАПО імені П. Л. долучилось до «Дня пам’яток історії та культури» і відвідало унікальну екскурсію «Особняк родини відомих меценатів та цукрозаводчиків Терещенків».

Сучасні напрямки у системі забезпечення якості клінічних лабораторних досліджень у світі та в Україні, зокрема були широко відображені у доповідях вітчизняних і закордонних спеціалістів під час 3-х пленарних та 4-х секційних засідань.

11 - 13 квітня 2019 року в місті Києві проходила одна з наймасштабніших подій України - ІІІ Міжнародна неврологічна конференція «Advances in Neurology», керівником та незмінним організатором якої була професор кафедри неврології №1 НМАПО імені П.Л. Шупика, д. мед. н. Тетяна Слободін.

На засіданнях вченої ради факультету підвищення кваліфікації викладачів продовжується розгляд та обговорення сучасних вимог до освітнього процесу, що пов’язані зі змінами в нормативному полі відносно системи післядипломної медичної освіти та безперервного професійного розвитку лікарів.

У м. Женева (Швейцарія) з 10 по 13 квітня 2019 року відбувся черговий Європейський Конгрес по раку легені, у роботі якого взяла участь доцент кафедри онкології НМАПО імені П. Л. Шупика к. мед. н. О. Пономарьова.

В атмосфері хвилюючої урочистості 18 квітня 2019 року у приміщенні Конференц Центру КЛ «Феофанія» відбулося офіційне відкриття Одинадцятого британо-українського симпозіуму (БУС 11). У церемонії відкриття взяли участь: проректор з науково-педагогічної роботи НМАПО імені П.Л. Шупика, професор О. Толстанов, головний лікар КЛ «Феофанія» І. Семенів, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Академії, професор О. Лоскутов, авторитетні фахівці-анестезіологи зі США – Лоренс Торшер (Laurence Torsher) та Джон Абенштайн (John Abenstein), Роман Ґрех (Roman Gregg) – ініціатор проекту, президент Української медичної асоціації Великобританії.

11 - 12 квітня 2019 року в Києві проходив традиційний конгрес Асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України. В цьому році він був присвячений 80-річчю з дня народження професора І. Сухарєва – засновника судинної хірургії та флебології України.

11 - 12 квітня 2019 р. відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Останні досягнення генетики людини. Орфанні метаболічні захворювання». Захід було присвячено 30-річчю заснування кафедри медичної та лабораторної генетики НМАПО імені П. Л. Шупика та 125-річчю заснування Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

11 квітня 2019 р. представники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика та сімейні лікарі, які позиціонували себе, як постійні слухачі кафедри, взяли участь у засіданні Круглого столу МФО «Жіноча ініціатива «За сімейні цінності» на запрошення міжфракційного об’єднання жінок, яке відбулося в Комітеті Верховної Ради з питань євроінтеграції.

30 березня 2019 р. співробітники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика сумісно із Асоціацією сімейних лікарів м. Києва та Асоціацією сімейних лікарів Київської області взяли участь у роботі виїзного семінару «Школа сімейного лікаря», що пройшов у м. Рівно під керівництвом завідувача кафедри професора, д. мед. н. Л.  Матюхи.