Завершив свою роботу X Ювілейний міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації», який проходив 17 – 19 квітня 2019 року у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15.

У межах конгресу відбулось більше ніж 70 науково-практичних заходів — симпозіумів, конференцій, круглих столів, семінарів, майстер-класів.

Вчені і лікарі різних спеціальностей, керівники закладів охорони здоров’я різних форм власності, головні лікарі та їх заступники, розробники нових технологій і IT-програм, виробники й постачальники обладнання для медичних закладів і лабораторій, медичних товарів і фармацевтичних продуктів впродовж трьох днів обговорювали усе найцікавіше, що стосується медицини.

Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика  була відзначена золотою медаллю за визначний внесок в організацію Х Ювілейного міжнародного медичного форуму та нагороджена подякою за багаторічну підтримку і співпрацю.

Золотою медаллю за визначний внесок в організацію Х Ювілейного міжнародного медичного форуму відзначені академік НАМН України, професор Юрій Вороненко, ректор, та професор Наталія Савичук, проректор з наукової роботи.

Подяку за співпрацю та всебічну підтримку отримали професор Олег Шекера, директор Інституту сімейної медицини; кафедра управління охороною здоров'я; професор Олеся Гульчій, проректор з міжнародних зв'язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами НМАПО імені П. Л. Шупика.

Подяку за співпрацю висловили Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика.

Подяку за співпрацю та всебічну підтримку вручили професору Олександру Толстанову, проректору з науково-педагогічної роботи; професору Раїсі Моісеєнко, проректору з науково-педагогічної та лікувальної роботи; професору Юрію Вдовиченку, першому проректору; Юрію Соханю, проректору з адміністративно-господарської роботи.

Форум завершився, але не завершується та наукова, лікувальна та освітня діяльність, яка живила Форум впродовж цих трьох днів. До зустрічі в подальших численних науково-практичних заходах Академії.