7 лютого 2019 року відбулося перше засідання профспілкового комітету Первинної профспілкової організації НМАПО імені П. Л. Шупика під головуванням новообраного голови профкому  В. Бугра, який ознайомив членів профкому зі своїми обов’язками, обов’язками заступника голови, секретаря та бухгалтера профкому.

У виступах членів профкому А. Заднєпряного, Т. Вознюк, Т. Трубчик, О. Біляєвої, Д. Бригинця, Р. Суліка  порушувалися нагальні питання в діяльності профспілкового комітету на найближчий період.

Узагальнюючи пропозиції членів профкому В. Бугро наголосив на необхідності запровадження системи якості в діяльності профкому, упорядкування реєстру членів Первинної профспілкової організації по факультетах / навчально-наукових інститутах та структурних підрозділах, обліку звернень членів профспілки, проведення один раз на квартал зборів з головами профспілкових бюро структурних підрозділів Академії з метою забезпечення функціонування дієвої системи соціального захисту працівників НМАПО імені  П. Л. Шупика.