30 січня 2019 року відбулася позачергова звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації НМАПО імені П. Л. Шупика, у зв’язку з достроковим складенням повноважень голови профкому Пономаренка  Миколи Семеновича, за станом здоров’я.

Новообраним головою профспілкового комітету НМАПО імені П. Л. Шупика став Бугро Валерій Іванович, декан деканату по роботі з іноземцями.

Також обрано профспілковий комітет, до складу якого увійшли:

1. Акопян Тамара Григорівна, завідувач сектору спеціалізації та стажування навчального відділу.
  2. Біда Віталій Іванович, завідувач кафедри ортопедичної стоматології.
  3. Біляєва Ольга Олександрівна, професор кафедри загальної та невідкладної хірургії.
  4. Борн Тетяна Анатоліївна, заступник директора СПНМЦ з медичної частини.
  5. Бригинець Дмитро Дмитрович, начальник відділу кадрів.
  6. Бугро Валерій Іванович, декан деканату по роботі з іноземцями.
  7. Вознюк Тетяна Іванівна, начальник юридичного відділу.
  8. Заднєпряний Анатолій Олександрович, завідувач віварію.
  9. Косаковський Анатолій Лук’янович, завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії.
  10. Лелека Марія Василівна, доцент кафедри фармацевтичної технології і біофармації.
  11. Макаров Анатолій Васильович, професор кафедри торакальної хірургії та пульмонології.
  12. Махоткіна Ірина Юріївна, завідувач сектору оренди.
  13. Мурашко Василь Олександрович, доцент кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки.
  14. Сулік Роман Володимирович, доцент кафедри неврології та рефлексотерапії.
  15. Трубчик Тетяна Миколаївна, заступник начальника планово-фінансового відділу.
  16. Харченко Наталія В’ячеславівна, завідувач кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії.
  17. Шипілова Вікторія Сергіївна, юрисконсульт 1 категорії юридичного відділу.

Та ревізійну комісію, до складу якої увійшли:

1. Кирпач Олександра Вікторівна, завідувач сектору інтернатури навчального відділу.
  2. Косік Валентина Олексіївна, старший інспектор терапевтичного факультету.
  3. Маленовська Світлана Миколаївна, економіст планово-фінансового відділу.

Головою ревізійної комісії обрано Кирпач Олександру  Вікторівну, завідувача сектору інтернатури навчального відділу.

Бажаємо новообраному профкому та ревізійній комісії стабільності та процвітання в роботі. Наснаги та заслужених успіхів!