16 січня 2019 відбулось перше у поточному році засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика.

Проводив засідання голова вченої ради, ректор, академік НАМН України професор Юрій Вороненко.

За першим питанням порядку денного вчена рада заслухала та затвердила Комплексний план роботи НМАПО імені П. Л. Шупика з реалізації стратегічних напрямів розвитку Академії у 2019 році, який представив ректор Академії.

За другим питанням порядку денного вчена рада заслухала чл.-кор. НАМН України професора Юрія Вдовиченка, першого проректора, який ознайомив членів вченої ради з результатами внутрішнього рейтингового оцінювання процесів кафедр, факультетів/навчально-наукових інститутів Академії. У 2018 році переможцями внутрішнього рейтингового оцінювання стали кафедри: нефрології та нирковозамісної терапії, дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології; хірургії та судинної хірургії, а також терапевтичний, педіатричний і хірургічний факультети. Кафедра нефрології та нирковозамісної терапії та терапевтичний факультет за перші місця отримали кубок НМАПО імені П. Л. Шупика. Усі переможці були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Були відзначені також переможці за номінаціями: «Освітня діяльність» - кафедра медицини катастроф та військово-медичної підготовки; «Науково-дослідницька діяльність» – кафедра ендокринології; «Надання медичної допомоги» - кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії.

Вчена рада затвердила кошторис НМАПО імені П. Л. Шупика на 2019 рік, проект якого представила проректор з економічних питань Ольга Проценко.

Розглядаючи кадрові питання, вчена рада обрала на посаду завідувача кафедри організації і економіки фармації к. фарм. н. доцента В. Гульпу та присвоїла вчені звання: професора – д. мед. н. доценту Ірині Шаргородській по кафедрі офтальмології та доцента – к. мед. н. Анжеліці Якимець по кафедрі ортодонтії.

Вчена рада затвердила індивідуальні плани наукових робіт аспірантів першого року навчання, розглянула та затвердила локальні нормативні акти і рекомендувала до видання рукописи навчально-методичних та наукових видань.

Наступне засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика відбудеться 13 лютого 2019 р.