11 грудня 2018 року НМАПО імені П.Л. Шупика відвідав Грем Макман (Graham McMahon) президент та виконавчий директор Акредитаційної ради безперервної медичної освіти США (Accreditation Council for Continuing Medical Education, АССМЕ).

Грем Макман має багатий досвід викладацької, практичної і адміністративної роботи в галузі медицини. Викладав у Гарвардській медичній школі, навчальних закладах Бостону. Працював виконавчим редактором освітніх програм журналу New England Journal of Medicine. З квітня 2015 року очолює АССМЕ та продовжує консультативну діяльність в університетських клініках Чикаго.

На базі Академії відбулися зустрічі з організаторами післядипломної безперервної медичної освіти та з інтернами. Грем Макман поділився інформацією стосовно загальної системи, основних принципів та стандартів безперервної медичної освіти в США, яка вважається в усьому світі найбільш досконалою.

Президент та виконавчий директор також ознайомив слухачів з основними напрямками діяльності АССМЕ. Організація акредитує заклади безперервної медичної освіти як в США, так і у всьому світі.

Лектор також розповів про основні вимоги до проходження акредитації за стандартами АССМЕ. Наголосив, що високі стандарти сприяють позитивним змінам, розвитку медичної освіти та науки.

Дуже важливо, що АССМЕ відкрита до спілкування, підтримує заклади безперервної медичної освіти на шляху досягнення світових стандартів. Не можна не погодитись зі словами лектора, що втілення цих високих вимог на практиці надихає, мотивує заклади розкрити весь свій потенціал з метою підвищення якості безперервної медичної освіти. Якісна безперервна медична освіта,у свою чергу, є невід’ємною складовою управління якістю медичної допомоги в цілому.

Щиро вдячні за унікальну можливість отримати безцінний позитивний досвід.