Упродовж трьох днів візиту делегація на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи професором Олександром Толстановим здійснила низку доповідей у межах науково-практичної конференції «The Belt and Road», ознайомилася з роботою І Університетської клініки Університету Ланчжоу та провела плідні переговори з президентом Університету професором Янь Чунь Хуа, головним лікарем Першої університетської клініки професором Лі Сюнем та представниками департаменту охорони здоров’я провінції.

До складу делегації Академії також увійшли завідувач кафедри онкології професор Станіслав Мясоєдов та її професор Богдан Сорокін, доцент кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії Ігор Лопух та доцент кафедри хірургії та проктології Олександр Погорєлов. Окремо на Форумі був представлений Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова на чолі з його директором, завідувачем кафедри хірургії та трансплантології НМАПО імені П.Л. Шупика професором Олександром Усенком. До складу делегації увійшли професор Михайло Костильов, головний науковий співробітник Олександр Тивончук та провідний науковий співробітник Андрій Сидюк.

Члени делегації презентували вітчизняне бачення тенденцій у вищій медичній освіті та перспективи розвитку української системи охорони здоров’я, підходи до хірургічного лікування злоякісних новоутворень, в тому числі щитоподібної залози та прямої кишки, патології шлунково-кишкового тракту в осіб з хромосомними патологіями.

Наступного дня українські гості ознайомилися з роботою всіх 14 відділень Першої університетської клініки та в неформальній атмосфері поспілкувалися з господарями заходу й делегаціями Японії та Австралії.

За підсумками візиту було досягнуто принципової домовленості щодо практичних кроків у імплементації Меморандуму про співпрацю, підписаного у Києві  13 червня 2018 р. У його межах започатковано програму двосторонньої академічної мобільності, що передбачає короткострокове (від тижня до місяця) стажування осіб, що навчаються, та науково-педагогічних працівників.

Університет Ланьчжоу розташований у провінції Ганьсу (населення 30 млн. ос.) на Північному Заході Китайської Народної Республіки є одним з провідних китайських закладів вищої освіти та входить до 10 найкращих закладів, що здійснюють підготовку PhD у галузі медицини, природничих наук, математики, історії та медіа.

Зараз в університеті навчається близько 20 тисяч студентів, він має 6 кампусів, 3 власні клініки (Перша університетська клініка, Друга університетська клініка та Стоматологічна університетська клініка), 30 науково-дослідницьких інститутів і 18 головних лабораторій.