23 - 25 жовтня НМАПО імені П. Л. Шупика взяла участь у Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», що проходила в Київському палаці дітей та юнацтва.

Організатором виступила компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. Виставці «Інноватика в сучасній освіті» з 2014 року, розпорядженням Кабінету Міністрів України, надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні представницький професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій. Мета виставки – представити досягнення в реформуванні галузі освіти. Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Польщі, Болгарії, США, Франції та інших країн.

Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма з актуальних питань інноваційної діяльності закладів освіти, інноваційних можливостей SТЕM-освіти у вимірі модернізації освіти, застосування інноваційних педагогічних технологій і сучасного обладнання в освітньому процесі. Зокрема, проведено 68 конференцій, презентацій, семінарів, тренінгів, майстер-класів тощо.

Для закладів вищої освіти відбулися конкурс на отримання почесного звання «Лідер інновацій в освіті» та конкурси з 8 тематичних номінацій.

У номінації «Інновації в підвищенні якості освіти» НМАПО імені П. Л. Шупика нагороджено почесним званням «Лідер інновацій в освіті», гран-прі та дипломом за активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання. На честь 100-річчя від заснування Академію було відмічено почесною відзнакою. Подякою за активну організаторську роботу з упровадження інноваційних технологій в освітню практику нагороджено ректора – академіка НАМН України, професора Юрія Вороненка.

Окремим дипломом за активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання відмічено факультет підвищення кваліфікації викладачів, що в грудні 2018 року святкує своє 25-річчя. Також в номінації «Упровадження інноваційних моделей професійного розвитку та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у системі післядипломної освіти» факультет нагороджено дипломом і золотою медаллю.

Працівниками Академії отримано низку особистих нагород: Подякою за активну працю з підвищення якості освітнього процесу нагороджено декана факультету ПКВ Ларису Бабінцеву та завідувача кафедри медичної інформатики Озара Мінцера. Близько 20 почесних дипломів у різних сферах діяльності отримали науково-педагогічні працівники та аспіранти НМАПО імені П. Л. Шупика, організації-партнери.

Для участі в Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» Академія представила низку проектів.

І. У номінації «Інновації в підвищенні якості освіти»: проект про історію та сьогодення Академії за загальною назвою «Сторіччя досконалості та відданості».

ІІ. У конкурсі з тематичних номінацій:

1) «Забезпечення якості надання освітніх послуг у сфері професійної освіти в рамках розвитку державно-приватного партнерства» проект на тему: «Особливості забезпечення якості надання освітніх і наукових послуг у рамках державно-приватного партнерства» (науковий керівник проекту – академік НАМН України, професор Ю. Вороненко);

2) «Упровадження інноваційних моделей професійного розвитку та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у системі післядипломної освіти» проект на тему: «Реформування післядипломної медичної освіти на основі систематизації та впорядкування знань» (науковий керівник проекту – професор О. Мінцер).

Роботу стенду НМАПО імені П. Л. Шупика забезпечили працівники кафедри медичної інформатики та центру дистанційної освіти. Стенд Академії відвідав президент НАПН України академік Василь Кремень, партнери, колеги та численні учасники виставки.

Інформацію про переможців розміщено на офіційному сайті виставки, а також у Всеукраїнському громадсько-політичному тижневику «Освіта».