12 жовтня 2018 року відбулася зустріч ректора Юрія Вороненка та представників адміністрації НМАПО імені П. Л. Шупика з директором відділення міждисциплінарної ендоскопії Університетської клініки Гамбург-Еппендорф, професором Томасом Рьош та представником Olympus Europa SE & Co. KG, паном Харальдом Дремель з метою налагодження співпраці в рамках організації професійної підготовки лікарів-ендоскопістів з видачею сертифіката міжнародного зразка.

У перемовинах також взяв участь Віталій Клишня, керівник представництва «ОЛІМПУС ЄВРОПА ХОЛДИНГ ГМБХ» (м. Київ, Україна), з яким Академія вже давно успішно співпрацює. На зустрічі були присутні завідувач кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії, професор Наталія Харченко та професор кафедри онкології Олег Євтушенко.

Ректор Юрій Вороненко ознайомив гостей з історією та основними напрямками роботи Академії.

Сторони погодились з доцільністю проведення спільних курсів підготовки для лікарів з питань ендоскопії на базі Академії з використанням новітнього медичного обладнання компанії Оlympus. На думку учасників зустрічі, розробка спільних навчальних планів і програм є важливою задля досягнення поставленої мети. Іноземна сторона також підтримала пропозицію провести тренінги з професійного розвитку для науково-педагогічних працівників Академії з метою підвищення якості підготовки слухачів.

Сподіваємось на плідну співпрацю з метою удосконалення системи підготовки фахівців з ендоскопії.