Відповідно до Указів Президента України №300/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» та №301/2018 «Про присудження Державних премій України в галузі освіти 2018 року» працівники НМАПО імені П.Л. Шупика отримали високі державні нагороди.

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм нагороджена орденом княгині Ольги II ступеня професор кафедри управління охороною здоров'я Ніна Гойда.

А завідувачі кафедр нашої Академії: хірургії серця та магістральних судин професор Василь Лазоришинець, медицини катастроф та військово-медичної підготовки професор Георгій Рощін, хірургії та трансплантології професор Олександр Усенко стали лауреатами Державної премії України в галузі освіти у номінації "Наукові досягнення в галузі освіти" за роботу "Реформування військово-медичної освіти України: теоретико-методологічне обґрунтування і практичне впровадження системи підготовки медичних фахівців для сил оборони та медицини катастроф".

Вітаємо колег та бажаємо подальших творчих здобутків!