Тема зустрічі: «Індивідуальна та колективна мотивація – джерело успіху інноватора». Метою даного циклу став розвиток партнерства ініціативних та підприємливих особистостей задля пошуку та впровадження інновацій в охорону здоров’я та фармацевтику.

Учасниками дискусії були: Віталій Цимбалюк – президент Національної академії медичних наук України, член-кореспондент НАН України по відділенню біохімії, фізіології та молекулярної біології, організатор та керівник нового напрямку - відновної хірургії; Ростислав Валіхновський – к. мед. н., засновник та керівник Інституту хірургії ValikhnovskiSurgeryInstitute, заслужений лікар України, віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ); Сергій Ярмолюк – д. хім. н., проф., завідувач відділу біомедичної хімії Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України.

Проведена зустріч покликана мотивувати молодих науковців на творення нових іноваційних ідей; формування ефективних команд, плідну співпрацю у реалізації всеукраїнських проектів та посилення наукового потенціалу сфери охорони здоров’я.

Кожен із присутніх мав можливість отримати від спікерів сучасний інструментарій на основі успішних практик в українському середовищі задля досягнення успіху у сфері охорони здоров’я.