22 березня 2018 р. у Києві розпочала роботу Генеральна асамблея Європейського товариства фізичної та реабілітаційної медицини (ESPRM).  В Україну завітали 64 делегати – визнані фахівці у галузі реабілітаційної медицини – з 34 країн Європи.

Захід відбувається за активної підтримки кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії та спортивної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика та громадської організації «Українське товариство фізичної реабілітаційної медицини» (USPRM).

У роботі асамблеї беруть участь делегати від України в  ESPRM – завідувач кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини, Голова правління USPRM проф. О. Владимиров, професор кафедри В. Губенко.

У програмі конференції – наукові, освітні та організаційні питання роботи Європейського товариства фізичної та реабілітаційної медицини, проблеми та перспективи розвитку.