3 - 5 квітня 2018 року в Київському готелі «Хрещатик» з успіхом пройшла довгоочікувана ІІ Міжнародна конференція «Досягнення неврології» (Advances in Neurology).

Організатори події присвятили її 100-річчю заснування НМАПО імені П.Л. Шупика - alma mater, де виховуються та зростають професійно лікарі різних спеціальностей, де народжуються наукові діячі вітчизняної медицини, наші вчителі.

Саме зі слів подяки своєму вчителю розпочала конференцію д.мед.н., професор кафедри неврології №1 Тетяна Слободін. Тепло і щиро привітав усіх учасників, гостей та організаторів завідувач кафедри д.мед.н., професор Юрій Головченко. Далі на слухачів очікували найцікавіші доповіді науковців зі Сполучених Штатів Америки, Росії, Англії, Франції та наукових центрів нашої країни.

Нові відкриття, нові тенденції, сучасні технології та методики діагностики і лікування, обмін досвідом, думками та поглядами. Традиційно було багато інтерактиву, звучали питання, дискусії з приводу проблем, з якими щоденно зіштовхується кожен невролог у своїй практичній діяльності - головний біль, запаморочення, епілепсія, деменція, ураження периферійної нервової системи, рідкісні неврологічні захворювання, біль та інше.

Почесним спікером та гостем конференції був директор Британського банку мозку, професор Інституту неврології та нейрохірургії в Лондоні, автор книг та численних статей з неврології  Ендрю Ліс.  На конференції відбулась презентація його книги – «Наставництво божевільного. Експерименти Уільяма Берроуза» - «Mentored by a Madman. The William Burroughs Experiment», яка стала бестселером в Британії, Америці, Європі і нарешті стала доступною нашому читачеві.

Зал був повний до останнього слова доповідача. Всі учасники заходу отримали найцінніший досвід, найновітніші знання та найкращі емоції.