Нещодавно в Україні була видана книга директора Британського банку мозку, професора Лондонського Інституту неврології та нейрохірургії  Ендрю Ліса

– «Наставництво божевільного. Експерименти Уільяма Берроуза» - «Mentored by a Madman. The William Burroughs Experiment».  Ця книга вперше була видана англійською мовою в 2016 році і вже стала бестселером в Британії, Європі,  Америці, а відтепер доступна вітчизняному читачеві завдяки перекладу Ніколь Слободін.

Хочемо відзначити, що головним ініціатором цієї події стала професор кафедри неврології №1 НМАПО імені П.Л. Шупика д.мед.н. Тетяна Слободін. Саме завдяки її зусиллям та наполегливості був отриманий дозвіл на переклад та друк книги від британського видавництва «Notting Hill Editions». Тетяна Миколаївна приурочила вихід цієї книги до визначної дати  - 100-річчя з дня заснування Академії і, крім того, організувала приїзд професора Ендрю Ліса до Києва з презентацією своєї книги, яка відбулась 3 квітня 2018 року в місті Києві. Тож  українські лікарі мали можливість особисто почути легенду сучасної неврології, автора, якого найбільш цитують в сфері рухових розладів та задавати йому питання.

Після презентації усі бажаючі мали можливість підписати свій екземпляр книги у самого автора. Попри довгі черги лікарів, професор Ліс підписав книгу кожному, залишаючи на її сторінках індивідуальні корисні поради та мудрі настанови.  Ця подія справила незабутнє враження на учасників презентації та поставила нові горизонти для досягнень.