16 травня 2018 року в НМАПО імені П.Л. Шупика  відбувся семінар «Побудова системи постійного удосконалення організації», що став складовою розвитку Академії за Моделлю досконалості EFQM. На семінар були запрошені декани факультетів, директори інститутів, завідувачі та відповідальні за навчально-методичну роботу кафедр.

Зі вступним словом до учасників семінару звернувся проректор з науково-педагогічної роботи професор Олександр Толстанов, який підкреслив важливість впровадження та розвитку моделі «ідеальної» організації, особливо в період постійно зростаючої конкуренції.

Директор ТОВ «Компанія професіоналів якості «Системи» Тарас Калита, спільно з учасниками семінару, розглянув концепції та підходи постійного удосконалення, можливі процедури та алгоритми їх реалізації та підкреслив важливість цих концепцій саме для тих організацій, які прагнуть до постійної досконалості, а не просто до відповідності певним стандартам. Постійний аналіз своєї діяльності, виділення можливостей для удосконалення та їх реалізація мають стати обов'язковою складовою діяльності кожної кафедри, факультету чи іншого структурного підрозділу Академії.

Отримані знання будуть використані та впроваджені в систему управління якістю в НМАПО імені П.Л. Шупика.