16 травня 2018 відбулось чергове засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика.

Проводив засідання голова вченої ради ректор академік НАМН України професор Юрій Вороненко.

За першим питанням порядку денного вчена рада одноголосно присвоїла звання «Почесний професор» НМАПО імені П. Л. Шупика голові комітету післядипломної освіти Європейської федерації пародонтологів професору Стамбульського університету (Туреччина) Коркуду Демірелю за значний внесок у розвиток міжнародної співпраці Академії з лікарськими асоціаціями.

Директор Інституту сімейної медицини професор Олег Шекера виступив перед вченою радою з актовою промовою «Роль НМАПО імені П. Л. Шупика в реформуванні первинної медичної допомоги та розвитку сільської медицини в Україні», наголосивши на значному внеску фахівців Академії у розробку нормативно-правового забезпечення сімейної медицини та підготовку кадрів для первинної медичної допомоги.

Відповідно до порядку денного, перший проректор чл.-кор. НАМН України професор Юрій Вдовиченко проінформував вчену раду про роботу постійно діючої кадрової комісії вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика з реалізації кадрової політики Академії в 2017 - 2018 роках, зазначивши основні принципи діяльності комісії: підтримку безперервного професійного розвитку, спрямованість на ефективність використання інтелектуального потенціалу та адекватність оцінки діяльності наукових, науково-педагогічних кадрів.

Вчена рада присвоїла вчене звання професора д. мед. н. доценту Дмитру Кирику по кафедрі мікробіології, епідеміології та інфекційного контролю; затвердила індивідуальний план наукової роботи здобувачу наукового ступеня доктора медичних наук доценту кафедри хірургії та трансплантології Ярославу Войтіву.

У «Різному» вчена рада розглянула результати моніторингу індивідуальних планів наукових робіт здобувачів наукових ступенів, затвердила навчальні плани і програми циклів тематичного удосконалення та змісти журналів, рекомендувала до видання рукописи навчально-методичних та наукових видань.

Наступне засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика відбудеться 13 червня 2018 року.