19 травня  2018 року відбувся День відкритих дверей для випускників медичних закладів вищої освіти та лікарів-інтернів за фахом «Стоматологія», організованого директором Інституту стоматології д.мед.н. професором Оленою Дорошенко, за активної підтримки керівника клінічної бази директора КП «Київська міська стоматологічна поліклініка» Олега Гуменюка та  науково-педагогічних працівників Інституту стоматології.

Привітали учасників Дня відкритих дверей провідні науковці Інституту: директор ІС професор Олена Дорошенко, завідувач кафедри ортопедичної стоматології професор Віталій Біда, професор кафедри стоматології, президент ГО «Асоціація стоматологів України» професор Ірина Мазур, завідувач кафедри стоматології дитячого віку доцент Ірина Трубка, координатор заходу - професор кафедри ортопедичної стоматології Павло Леоненко, професор кафедри стоматології Костянтин Лихота  та керівник клінічної бази Олег Гуменюк.

У програмі заходу доцент Ірина Трубка та асистент кафедри Зоряна Гостєва детально розповіли і наочно продемонстрували  сучасні підходи до профілактики стоматологічних захворювань у дітей.

Професор Павло Леоненко разом із аспірантом кафедри Юлією Кокоєвою  провів детальну демонстрацію всіх етапів дентальної імплантації, а саме: комп’ютерне доопераційне моделювання імплантації, проведення дентальної імплантації та протезування в умовах цифрової реальності.

Особливостям використання сучасних ультразвукових технологій в профілактиці та лікуванні захворювань тканин пародонту присвятила свій майстер-клас доцент кафедри терапевтичної стоматології Оксана Копчак.

Сучасні методики обробки кореневих каналів ротаційними інструментами яскраво продемонструвала доцент кафедри стоматології Наталія Юнакова.

Завершальною у заході стала презентація клінічного випадку етапів прямої реставрації фронтальної групи зубних рядів із застосуванням сучасних реставраційних матеріалів і технологій Анатолія Куцюка, лікаря-інтерна 1-го року навчання кафедри стоматології, переможця Міжнародного конкурсу реставраційних клінічних випадків  Global Clinical Case Contest (GCCC), проведеного компанією Dentsply Sirona серед закладів додипломного та післядипломного навчання України.

Висловлюємо щиру подяку нашим постійним партнерам – стоматологічним компаніям 3 М, Alpha-Bio та Dentsply Sirona, які всебічно підтримали даний захід та надали в рамках співпраці із Академією всі необхідні для проведення Дня відкритих дверей матеріали та обладнання.

Всі присутні взяли активну участь у заході, численні запитання і відповіді на них, обговорення клінічних випадків та зацікавлені очі наших молодих лікарів стали кращим подарунком для усіх нас. Чекаємо усіх небайдужих наступного року.