Відбувся черговий    Міжнародний конкурс серед студентів старших курсів стоматологічних факультетів, а також лікарів-інтернів  GCCC - Global Clinical Case Contest 2018 на кращу клінічну роботу з прямої композитної реставрації зубів, спрямований на підвищення професійних навиків майбутніх лікарів-стоматологів.  З часу свого першого проведення у 2004 році компанією Dentsply Sirona  – Україна в конкурсі взяло участь понад 1700 студентів із 112 університетів світу.

У  2018 році в заході взяли участь студенти старших курсів та лікарі-інтерни із 21 країни, у тому числі – і з України, та вперше - лікарі-інтерни Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика (директор – професор Олена Дорошенко).

Конкурс проводився у 3 етапи для ретельного опрацювання роботи із найсучаснішими інноваційними універсальними нанокерамічними композитами, секційними матричними системами для відновлення контактних пунктів, новими адгезивними системами для підготовки порожнин для усіх видів реставрацій.

Запропоновані етапи підготовки лікарів-інтернів (лекційна частина, фантомний майстер-клас і безпосередня клінічна робота із пацієнтами) дозволили лікарям-інтернам оцінити переваги новітніх реставраційних рішень, індивідуально провести підготовку пацієнтів до лікування та досягти значних успіхів в опрацюванні практичних маніпуляцій.

З радістю повідомляємо, що національним переможцем конкурсу став лікар-інтерн першого року навчання Інституту стоматології  нашої Академії - Анатолій Куцюк (керівник – доцент кафедри стоматології Наталія Юнакова).

У червні  Анатолій Куцюк буде представляти  свій клінічний випадок на фінальному етапі міжнародного конкурсу  Global Clinical Case Contest у Німеччині (м. Констанц).

Бажаємо перемоги нашому учню у міжнародному фінальному змаганні та дякуємо нашим постійним партнерам - компанії Dentsply Sirona  – Україна, за підтримку та можливість взяти участь у такому прекрасному заході!!!