Search

 
 
Дорогі друзі, шановні колеги! 

Продовжуємо публікувати огляди найцікавіших та найважливіших новин тижня, що минув. Сьогодні говоримо про заповнення прогалин в галузі охорони психічного здоров'я, моніторинг якості освіти іноземців та інтегральні підходи до терапії хворих з онкопатологією. Залишайтеся з нами!

13 лютого 2019 відбулось чергове засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика.

Проводив засідання голова вченої ради, академік НАМН України професор Юрій Вороненко, ректор.

Дорогі друзі, шановні колеги! 

Продовжуємо публікувати огляди найцікавіших та найважливіших новин тижня, що минув. Сьогодні говоримо про візит державного секретаря Міністерства охорони здоров’я України Артема Янчука, новини міжнародної співпраці кафедр Академії та симуляційні технології. Залишайтеся з нами!

7 лютого 2019 року відбулося перше засідання профспілкового комітету Первинної профспілкової організації НМАПО імені П. Л. Шупика під головуванням новообраного голови профкому  В. Бугра, який ознайомив членів профкому зі своїми обов’язками, обов’язками заступника голови, секретаря та бухгалтера профкому.

4 лютого у Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика з робочим візитом завітав державний секретар Міністерства охорони здоров’я України Артем Янчук. Він ознайомився з роботою центру симуляційних методів навчання, кафедр медичної інформатики та управління охороною здоров’я, бібліотеки, музею, навчальними аудиторіями тощо.

30 січня 2019 року відбулася позачергова звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації НМАПО імені П. Л. Шупика, у зв’язку з достроковим складенням повноважень голови профкому Пономаренка  Миколи Семеновича, за станом здоров’я.
Дорогі друзі, шановні колеги! 

Відсьогодні пропонуємо вашій увазі новий формат - щотижневі огляди найцікавіших та найважливіших новин тижня, що минув. Сьогодні нагадаємо про спільний проект Україна-НАТО-Литва-Латвія з підготовки викладачів з фізичної та реабілітаційної медицини, переваги реєстрації у Scopus та багато іншого. Залишайтеся з нами!

Новий 2019 рік розпочався з добрих для НМАПО новин (див. детальніше) та перспективних починань, до яких належить, зокрема, впровадження курикулумів навчальних циклів.

Наприкінці 2018 року НМАПО імені П. Л. Шупика долучилась до проекту Організації НАТО з підтримки та постачання (ОНПП) з підготовки першої генерації українських викладачів з фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ) з подальшою їх сертифікацією Радою з фізичної та реабілітаційної медицини Європейського союзу медичних спеціалістів (Радою ФРМ ЄСМС).

Академія отримала звіт німецького органу сертифікації за ISO 9001:2015 компанії DQS про результати ресертифікаційного аудиту, що проводився у листопаді 2018 р. Фундаментальний 31-сторінковий документ містить докладний аналіз діяльності НМАПО імені П. Л. Шупика за такими напрямами як лідерство, планування, підтримка системи якості, оцінка діяльності тощо. Висновок міжнародних експертів: «Система менеджменту повністю результативна та задовольняє вимоги застосованого стандарту. Невідповідності не було виявлено».

З нагоди Дня Соборності України, Президент Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами видатних українців, які самовіддано долучилися до будівництва Української держави.

Гарний ремонт зроблено в одній з кімнат гуртожитку Академії №3 і № 4, де розмістився тренувальний майданчик. Кімнату оснастили тенісним столом, тренажерами, спортивним знаряддям.  Нарешті слухачі Академії зможуть не лише відпочити  після навчання, а й набратися чудової спортивної форми.