Search

 
 

11 грудня 2018 року НМАПО імені П.Л. Шупика відвідав Грем Макман (Graham McMahon) президент та виконавчий директор Акредитаційної ради безперервної медичної освіти США (Accreditation Council for Continuing Medical Education, АССМЕ).

В рамках запровадження системи безперервного професійного розвитку, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження  положення про систему  безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я» від 28.03.2018 року №302, до України запрошений президент Американської акредитаційної ради безперервної медичної освіти (ACCME) − Graham McMahon.

Упродовж трьох днів візиту делегація на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи професором Олександром Толстановим здійснила низку доповідей у межах науково-практичної конференції «The Belt and Road», ознайомилася з роботою І Університетської клініки Університету Ланчжоу та провела плідні переговори з президентом Університету професором Янь Чунь Хуа, головним лікарем Першої університетської клініки професором Лі Сюнем та представниками департаменту охорони здоров’я провінції.

Зростаючі потреби нашого суспільства у кваліфікованих, якісних послугах з охорони здоров’я вимагають невпинного розвитку сфери післядипломної медичної освіти в Україні.

14 листопада 2018 відбулось чергове засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика.

Головуючим на засіданні був заступник голови вченої ради перший проректор, чл.-кор. НАМН України професор Юрій Вдовиченко.

З 13 по 15 листопада 2018 року в НМАПО імені П. Л. Шупика пройшов ресертифікаційний аудит компанії DQS щодо підтвердження відповідності системи управління в Академії вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 версії 2015 року. Протягом трьох днів група професійних аудиторів працювала над підтвердженням успішності впровадження вимог стандарту в процеси Академії.
23 - 25 жовтня НМАПО імені П. Л. Шупика взяла участь у Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», що проходила в Київському палаці дітей та юнацтва.

07 листопада 2018 року відбулася зустріч адміністрації Академії з керівником проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні Наталією Мельниченко, на якій обговорювалась можливість подачі Академією заявки на отримання гранту на професійну підготовку лікарів з питань PR&M (Physical medicine and rehabilitation – Спортивна медицина та реабілітація) з видачею сертифіката міжнародного зразка.

01 листопада 2018 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбулася урочиста вистава з нагоди святкування 100-річчя від заснування Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

В умовах інтеграції України в Європейське співтовариство, актуальним питанням є імплементація європейських стандартів в систему вітчизняної освіти.
Основною метою сучасної післядипломної освіти повинна стати підготовка фахівців відповідно до загальновизнаних європейських стандартів високої якості.

1 – 2 листопада з 9 00 до 17 00 всіх бажаючих запрошуємо до Музею  НМАПО імені П.Л. Шупика (другий поверх адміністративного корпусу).

Навчання та наукові надбання Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика — першого в Україні навчального закладу післядипломної медичної освіти — це її гордість. Проте, тривалий час стан відтворення її історично-медичного минулого обмежувався, в основному, стендами історії розвитку кафедр, які, попри всю їх цінність, характеризувались різним наповненням і не відтворювали загальної картини розвитку академії за пройдений нею шлях, хоча в останні роки вказані недоліки певною мірою компенсувались матеріалами ювілейних видань до 80- та 85-річчя та 90-річчя Академії.

12 жовтня 2018 року відбулася зустріч ректора Юрія Вороненка та представників адміністрації НМАПО імені П. Л. Шупика з директором відділення міждисциплінарної ендоскопії Університетської клініки Гамбург-Еппендорф, професором Томасом Рьош та представником Olympus Europa SE & Co. KG, паном Харальдом Дремель з метою налагодження співпраці в рамках організації професійної підготовки лікарів-ендоскопістів з видачею сертифіката міжнародного зразка.