Search

 
 

20 вересня 2018 р., відповідно до графіку, відбулася перевірка КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Коростишівського району» (Житомирська обл., Коростишівський р-н, вул. Героїв Небесної сотні, 58) – бази заочного стажування інтернів, які навчаються на кафедрі сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика.

20 вересня 2018 р. у Києві відбулося осіннє засідання «Клубу ендокринологічних новацій» з міжнародною участю, організоване науково-педагогічними працівниками кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика та Українською діабетологічною асоціацією.

20 вересня 2018 р. в Бібліотечно-інформаційному центрі Варшавського медичного університету (ВМУ) відбулася науково-практична конференція, присвячена міждисциплінарному догляду за людьми похилого віку. Захід проходив під патронатом ректора ВМУ проф. Мірослава Вайгоша.

20 - 21 вересня 2018 року в Києві проходила міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишкового тракту», що була організована Національним інститутом раку за участю фахівців з США та Італії.

Візит проректора з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами, професора Олесі Гульчій до Королівства Швеції ще триває, проте він уже приніс низку вагомих результатів.

05 серпня 2018 року асистент кафедри загальної та невідкладної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика к.мед.н. Роман Іванченко, якого курує завідувач кафедри д.мед.н. Вадим Крижевський, був запрошений на телеканал UA:ПЕРШИЙ - головний телевізійний канал України - на прямий ефір для участі в програмі «Доброго ранку, Країно! Ера-медіа» з приводу актуальної проблеми «Рани та ранові інфекції в житті пересічного українця».

Наукові дослідження та інновації визнані в усьому світі одним з найважливіших механізмів економічного зростання, соціально-економічного розвитку і освіти. В останні роки вони відіграють особливо важливу роль як в економіці, так і в збереженні загального здоров'я нації.

17 – 19 вересня 2018 р. завідувач кафедри інфекційних хвороб Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика професор Олександр Дуда взяв участь у роботі інтернаціонального конгресу Європейської асоціації захворювань респіраторної системи «European Respiratory Society (ERS)», що відбувся в м. Париж (Франція).

Зважаючи на те, що кількість людей з ожирінням або метаболічними дисфункціями зростає в геометричній прогресії не тільки в Україні, але і у всьому світі, співробітники кафедри загальної та невідкладної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика взяли активну участь в 37th Annual Conference of International Medical Sciences Academy 24th and 25th August 2018, Glasgow (37-ма щорічна конференція Міжнародної академії медичних наук 24 - 25 серпня 2018, Глазго).

3 вересня 2018 р. на кафедрі неонатології розпочали навчання лікарі–інтерни за фахом «Неонатологія». За планом очікували 5 лікарів-інтернів.

11 - 13 вересня 2018 року в місті Одеса відбувся щорічний захід, присвячений найактуальнішим проблемам, найновітнішим досягненням, розробкам та винаходам в неврології – Нейросимпозіум. Захід зібрав наукових діячів, лікарів неврологів, нейрохірургів, психіатрів,  терапевтів, сімейних лікарів та інших спеціалістів нашої країни та закордону - Бельгії, Франції, Литви.

Пропонуємо до вашої уваги новинки української медичної та фармацевтичної періодики.