Search

 
 
Дорогі друзі, шановні колеги! 

Продовжуємо публікувати огляди найцікавіших та найважливіших новин тижня, що минув. Залишайтеся з нами!

У зв’язку з внесенням змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, які були затверджені наказом МОЗ України від 31.10.2018 року №1977  та визначення  кваліфікаційних вимог до зайняття нових посад керівників закладів охорони здоров’я виникла нагальна потреба у задоволені потреби сьогодення щодо підготовки високопрофесійних управлінських кадрів.

14 - 16 березня НМАПО імені П. Л. Шупика взяла участь у Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Дев’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», що проходила в Київському палаці дітей та юнацтва. Організатором виступила компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук (НАПН) України.

З 11 по 18 березня на кафедрі хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П. Л. Шупика проходив цикл навчання лікарів-інтернів сімейної медицини.

Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика продовжує залучати до навчального процесу досвідчених фахівців, не лише анестезіологічного профілю, а й з інших напрямків медицини.

Останнім часом все більшої актуальності набуває проблема дефектів надання медичної допомоги.

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом Медичним Університетом у місті Люблін організовує вузькопрофільне міжнародне науково-педагогічне стажування для викладачів медичних закладів вищої освіти із одночасною участю у практичних заняттях та візитах до медичних закладів міста Люблін за темою: «Інтернаціоналізація вищої медичної освіти у Європі».

Шановний колего! 

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі наукового симпозіуму з міжнародною участю – ХХІ Національна Школа гастроентерологів, гепатологів України  «Коморбідна патологія в гастроентерології. Стан проблеми. Шляхи вирішення. Профілактична гастроентерологія та дієтологія. Роль харчування в профілактиці та лікуванні захворювань», який відбудеться 4 – 5 квітня 2019 р. в м. Києві. 

Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у 5-ій реєстровій науково-практичній конференції «Актуальні питання кардіології і кардіохірургії», яка відбудеться в Інституті серця МОЗ України 18 квітня 2019 року.

Вчасно надана перша допомога при кровотечах може врятувати життя людини. Виконання простих та доступних методів зупинки кровотечі не медиками на етапі долікарської допомоги можуть бути доволі ефективними і мати значний позитивний вплив щодо полегшення стану постраждалого, запобігання розвитку можливих ускладнень, зменшення тяжкості перебігу травми до моменту прибуття спеціалізованої медичної допомоги.

Кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика у особі завідувача кафедри професора Л. Матюхи та доцента кафедри Т. Титової взяла участь у Міжнародному саміті сучасних підходів до лікування внутрішніх хвороб, який відбувся у Києві 15 - 16 березня 2019 р.

18 березня в Чернівецькому обласному бюро судово-медичної експертизи кафедра судової медицини розпочала виїзний цикл тематичного удосконалення «Судово-медична експертиза черепно-мозкової травми» тривалістю один місяць.