Search

 
 

Автори  присвячують цю книгу подвижницькій праці кількох поколінь лікарів, середнього медичного, молодшого медичного та допоміжного персоналів, наукових працівників інститутів і співробітників кафедр, що працювали в лікарні «Медмістечко».

На сьогоднішній день відбулося вже два засідання сформованої 25 вересня 2018 р. Громадської ради при Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба), яка налічує 24 особи у своєму складі, однією з яких є співробітник НМАПО імені П. Л. Шупика – Людмила Федорова, старший викладач кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів, кандидат фармацевтичних наук, заслужений працівник фармації України, президент обласної громадської організації «Чернігівська ліга фармацевтів».

В Київській міській клінічній лікарні №6, кожної п’ятниці проходить клінічна конференція, де висвітлюються актуальні питання надання медичної допомоги населенню міста Києва, а також новітні розробки та впровадження в медичній галузі. Кафедра загальної та невідкладної хірургії  активно бере участь не тільки в лікувальній роботі на базі КМКЛ№6, а в педагогічно-просвітницькій діяльності.

10 – 12 грудня 2018 року в МОЗ України відбулось навчання тренерів з впровадження в Україні МКФ (Міжнародної класифікації порушення функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров'я). Навчання проводила організація ICF Research Branch за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC).

12 грудня 2018 відбулось чергове засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика.

Проводив засідання голова вченої ради ректор академік НАМН України професор Юрій Вороненко.

4 грудня на кафедрі управління охороною здоров'я відбулося завершення останнього у поточному році передатестаційного циклу для керівників закладів охорони здоров’я за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров'я». Навчання на циклі пройшли 39 керівників закладів охорони здоров’я міського, районного та обласного рівня.

30 листопада відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стан та перспективи реформування сектору безпеки і оборони України». Захід проходив у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

За багаторічну роботу на ниві медицини, за внесок в розвиток кардіологічної науки доцент кафедри кардіології к.мед.н. Ірина Давидова була нагороджена медаллю НАМН України «За заслуги в охороні здоров’я» імені академіка М.Д. Стражеска.

Наприкінці року ми всі підсумовуємо наші досягнення.

Однією з найприємніших новин цього року була нагорода працівників кафедри кардіології медичною спільнотою України. Так, під час конгресу Асоціації кардіологів  України, що відбувся  цього року в м. Києві, відбулось нагородження видатних українських фахівців за їхній внесок у розвиток і вдосконалення кардіологічного напрямку медицини.

З моменту створення Української асоціації сімейної медицини минуло 20 років, сповнених важкою наполегливою працею. На честь ювілею, у м. Київ протягом 4 – 5 грудня 2018 року була проведена науково-практична конференція з міжнародною участю «Пацієнт-орієнтована допомога у загальній лікарській практиці», яка зібрала сотні сімейних лікарів з різних куточків України.

27 листопада 2018 року викладачі кафедри анестезіології та ІТ (доцент І. Кучинська, асистент В. Колесников, клінічний ординатор Р. Єфименко) провели тренінг із основ реанімаційних заходів та особливостей надання допомоги при різних критичних станах для лікарів медичного центру «Verum».

11 грудня 2018 року НМАПО імені П.Л. Шупика відвідав Грем Макман (Graham McMahon) президент та виконавчий директор Акредитаційної ради безперервної медичної освіти США (Accreditation Council for Continuing Medical Education, АССМЕ).