Search

 
 

До Міжнародного Дня захисту дітей 2 червня 2019 року ГО «Подаруй життя», ГО «Рій Мрій», ГО «ДивоДія» на благодійній основі поєднали свої зусилля, щоб подарувати дітям розвиваюче та мотивуюче свято – Всеукраїнський дитячий фестиваль «Друзіфест», допомогти з вибором професії, орієнтирів у житті та формуванням цінностей.

Проблема допомоги тяжкохворим людям актуальна майже для кожної родини, адже, на жаль, людський вік обмежений. За даними Міністерства охорони здоров’я, у нашій країні щорічно понад 600 тисяч осіб щороку закінчує життя, через онкологічні, серцево-судинні, інфекційні захворювання. Підхід, який передбачає комплексний медичний, психосоціальний, духовний догляд і підтримку в кінці земного життя, який надається власне тяжкохворим і членам їхніх родин, називається паліативна допомога. Хоспісна допомога - частина паліативу.

5 квітня 2019 року в Інституті філософії імені Г.С. Сковороди НАН України відбувся колоквіум, в межах якого філософи, богослови, релігієзнавці й історики дискутували стосовно феномену софійності, символіки Софії-Премудрості, часу заснування Собору Святої Софії в Києві.

11 квітня 2019 року в Національному академічному драматичному театрі імені Л. Українки відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізика живого» на тему «Суспільство в дзеркалі психіатрії: соціально-психологічні, біоетичні, філософсько-антропологічні аспекти»

28 лютого 2019 року в Національному музеї медицини відбулося чергове засідання школи-семінару «Проблеми біоетики та фізика живого» за участю викладачів та студентів НМУ імені О.О. Богомольця та НМАПО імені П.Л. Шупика.

16 березня 2019 року в приміщенні Аптеки-музею на Подолі у Києві відбулося чергове засідання Школи-семінару «Проблеми біоетики та фізика живого» за участю викладачів та студентів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця  та Національної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

11 - 13 березня 2019 року на базі факультету наук про здоров’я в Українському католицькому університеті (м. Львів) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Здоров’я у мультидисциплінарному дискурсі». Організатором заходу виступили Український католицький університет та Міжнародний фонд «Відродження».

9 - 11 травня 2019 р. у місті Познань (Польща) відбувся форум дитячих оториноларингологів Польщі «ХХІ дні дитячої оториноларингології» з міжнародною участю під науковим керівництвом професора Ярослава Шидловського та патронатом Клініки дитячої отоларингології медичного університету в Познані

15 травня 2019 року у м. Краматорськ  відбулося засідання Клубу сімейного лікаря, що проводиться за участю викладацького колективу кафедри кардіології. Захід відвідало 170 лікарів зі всіх куточків Донецької області.

У Дніпрі в суботу 18 жовтня був започаткований новий оригінальний освітній проект кафедри функціональної діагностики, адресований сімейним лікарям і терапевтам із стажем роботи до 5 років.

16 - 17 травня 2019 року на базі Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського відбулася XVІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації у вищій медичній та фармацевтичній освіті України» (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференцзв’язку).

14.05.2019 р. у спеціалізованій вченій раді Д 26.613.06 НМАПО імені П. Л. Шупика (голова спеціалізованої вченої ради доктор мед. наук, професор Олег Шекера), відповідно до анонсованого заздалегідь на сайті Академії порядку денного, проведено захист двох дисертацій: докторської здобувача Чижової Валентини Петрівни та кандидатської здобувача Тиш Оріяни Богданівни.