Search

 
 

Гарний ремонт зроблено в одній з кімнат гуртожитку Академії №3 і № 4, де розмістився тренувальний майданчик. Кімнату оснастили тенісним столом, тренажерами, спортивним знаряддям.  Нарешті слухачі Академії зможуть не лише відпочити  після навчання, а й набратися чудової спортивної форми.

У січні команда відділу маркетингу успішно завершила курс дистанційного навчання «Ефективні комунікації для освітніх управлінців», що був розроблений ГО «Смарт Освіта» та студією онлайн-освіти EdEra за фінансової підтримки представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні. 

16 січня 2019 відбулось перше у поточному році засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика.

Проводив засідання голова вченої ради, ректор, академік НАМН України професор Юрій Вороненко.

За першим питанням порядку денного вчена рада заслухала та затвердила Комплексний план роботи НМАПО імені П. Л. Шупика з реалізації стратегічних напрямів розвитку Академії у 2019 році, який представив ректор Академії.

Рецензування статей в наукових журналах є найважливішим етапом у розгляді робіт, які направляються на публікацію в журналах. З цією метою до рецензування залучаються провідні фахівці з різних країн світу, що володіють знаннями саме в галузі тих проблем, які розглядаються в статті.

Однією із стратегічних цілей модернізації вітчизняної системи освіти – підвищення її конкурентоспроможності на міжнародному просторі та інтеграція української науки в європейську систему науково-дослідницької діяльності.

З 10 січня 2019 року кафедрою медицини праці, психофізіології та медичної екології на базі Дніпропетровської обласної лікарні імені І. І. Мечникова  розпочалось проведення 1-місячного очно-заочного  циклу тематичного удосконалення «Організація та проведення медичних оглядів і експертиз працюючого населення» (куратор циклу – старший викладач А. Мішенін).

Практична підготовка лікарів-інтернів досягається шляхом систематичної та активної участі молодих лікарів в діагностичній і лікувальній роботі, обходах, інших видах практичної діяльності в анестезіології та інтенсивній терапії.

З 10 січня 2019 року кафедрою медицини праці, психофізіології та медичної екології розпочато проведення циклів спеціалізації із спеціальностей  «Гігієна праці» та «Професійна патологія». На циклі навчаються лікарі-гігієністи та лікарі-терапевти закладів охорони здоров’я України. Під час навчання слухачі набувають кваліфікацію лікаря з гігієни праці та лікаря-профпатолога.

9 січня 2019 року під головуванням декана професора Трохимчука В.В. відбулось спільне засідання вченої ради та трудового колективу медико-профілактичного і фармацевтичного факультету Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.