Search

 
 

МОН України уже забезпечило підключення понад 200 вишів та наукових установ до баз даних Scopus та Web of Science за кошти бюджету. Про це повідомив очільник директорату науки МОН України Дмитро Чеберкус. «16 травня цього року ми завершили всі процедури, щоб кожен український державний чи комунальний виш або наукова установа могли підключитися до визнаних міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science.

Передплата надається за кошти держбюджету для всіх закладів – незалежно від відомчого підпорядкування. Уже 20 травня ДНТБ почало прийом заявок на підключення. Наразі подали заявки та отримали доступ до баз понад 200 закладів», – зазначив Дмитро Чеберкус.

НМАПО імені П. Л. Шупика уклала договір з Державною науково-технічною бібліотекою України (ДНТБ України), за організаційної та технічної допомоги якої академія отримала доступ до наукометричній бази Web of Science.        

З комп’ютерів Академії посиланням http://webofscience.com та https://www.scopus.com ви можете зайти на сторінки ресурсів.