Search

 
 

З нагоди Дня Соборності України, Президент Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами видатних українців, які самовіддано долучилися до будівництва Української держави.

Згідно з Указом № 14/2019 серед них - завідувача кафедри ендокринології НМАПО імені П.Л. Шупика, професора, академіка НАМН України Миколу Тронька орденом «За заслуги» І ступеня, завідувача кафедри хірургії та трансплантології, професора, член–кореспондента НАМН України Олександра Усенка та завідувача кафедри акушерства, гінекології та репродуктології, професора, член–кореспондента НАМН України В'ячеслава Камінського орденом «За заслуги» ІІ ступеня. Президент висловив слова вдячності і пошани представникам медичної галузі України, які примножують славні традиції національної медицини.

«Ваша діяльність – це важливий внесок в розвиток української медицини. У реформуванні системи охорони здоров’я ми можемо спиратися на ваш доробок, розвивати і примножувати ваш досвід порятунку тисяч і тисяч людських життів. Дякую вам за вашу працю і бажаю нових успіхів», - зазначив Президент.

https://www.president.gov.ua/news/mi-vidznachayemo-vidatnih-ukrayinciv-yaki-samoviddano-doluch-52682

 https://twitter.com/poroshenko/status/1087671540861288450 

Вітаємо колег та бажаємо подальших творчих здобутків!