Search

 
 


21 грудня 2018 р. на базі Академії відбулося 23-тє засідання Ради Клубу лідерів якості країн Центральної та Східної Європи та 55-те засідання Ради Клубу лідерів якості України. Захід розпочався з урочистого вручення Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика сертифікату відповідності до вимог стандарту ISO 9001:2015, право на який було підтверджено в ході ресертифікаційного аудиту.


З вступним словом до учасників звернувся президент Клубів Петро Калита, який підкреслив пріоритетність двох сфер у залученні до системи досконалості: менеджмент і освіту, та наголосив на нагальній потребі розширювати комунікаційні знання та вміння для досягнення кращих результатів.


У вітальному слові ректор академік Юрій Вороненко окреслив історію виникнення післядипломної медичної освіти й безперервного професійного розвитку та місію Академії у теперішньому реформуванні та подальшому удосконаленні сфери охорони здоров’я та медичної освіти України, розповів про управлінські інновації в Академії, серед яких – процесний підхід у менеджменті, ризик-менеджмент, поєднання глобального та індивідуального підходів у навчанні, трансдисциплінарне і дуальне навчання, цифрові технології та ін.


З доповідями виступили проректор з науково-педагогічної роботи професор Олександр Толстанов, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи професор Раїса Моісеєнко, координатор системи управління якістю, завідувач кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права професор Володимир Краснов, завідувач відділу маркетингу Костянтин Балашов та експерт Нагороди за досконалість EFQM Тарас Калита. Їхні доповіді стосувалися різних аспектів діяльності НМАПО імені П. Л. Шупика на шляху до досконалості, пошуку та впровадження кращих практик та фундаментальних концепцій досконалості.

Жваве обговорення, яке тривало впродовж відвідання центру симуляційних методів навчання Академії та під час неофіційних спілкувань є свідченням високого рівня заходу та нагальної потреби в обміні досвідом між лідерами якості України та світу.https://nmapo.edu.ua/images/Novosti/22_12_18-14.jpg

https://nmapo.edu.ua/images/Novosti/22_12_18-14.jpg