Search

 
 

НМАПО імені П. Л. Шупика офіційно стала центром підготовки до складання міжнародних іспитів: Pearson Test of English General (PTE General) та Pearson Test of English Young Learners (PTE YL).

Pearson Tests – це міжнародні іспити з англійської мови для носіїв інших мов. Кандидати, які здають іспит Pearson Test of English, отримують міжнародні сертифікати з англійської мови відповідно до рівнів володіння мовою. Всі рівні PTE відповідають Загальноєвропейській системі оцінювання (Common European Framework of References або CEFR) та акредитовані Ofqual (британська державна організація, що контролює стандарти та якість іспитів). Сертифікати не мають терміну дії.

PTE можуть складати слухачі з будь-яким рівнем знань англійської мови – від початкового до професійного. Ця особливість вирізняє PTE серед інших міжнародних іспитів.

PTE General складається з двох частин: письмової (аудiювання, письмо та читання) і усної. Екзаменацiйнi роботи учасникiв тестування перевiряють квалiфiкованi екзаменатори у Великій Британії. Усний тест проводять сертифiкованi екзаменатори у мiсцевих центрах тестування, його результати також надсилаються до Великої Британії для перевiрки.

Запуск першого курсу підготовки в Академії відбувся цього навчального року згідно з затвердженою програмою підготовки кандидатів до складання міжнародних іспитів.

Курси підготовки проводять висококваліфіковані викладачі кафедри іноземних мов Академії. Вони отримують методичну підтримку, мають доступ до вебінарів, розроблених Міжнародним екзаменаційним центром та партнерськими компаніями.

Окрім ґрунтовної підготовки слухачам надається інформація щодо процедури, часу та місця проведення запланованих іспитів в акредитованому центрі тестування. Слухачі також отримують допомогу при подачі заявок на складання іспиту.

Бажаємо слухачам курсу максимально скористатися унікальною можливістю та отримати безстроковий міжнародний сертифікат, який визнають навчальні заклади та роботодавці у всьому світі.