Search

 
 


Шановні друзі та колеги
!
Щиро вітаю Вас із Днем знань!

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднує всіх, хто прагне змін, позитивного розвитку, пізнання нового та невідомого, водночас зі збереженням зв’язку з минулим, особливо в ювілейний рік 100-річчя нашої Alma Mater.

Цьогорічний День знань для нашої Академії є визначальним, адже діяльність НМАПО імені П. Л. Шупика оцінена експертами Європейського фонду менеджменту якості (EFQM), як установа рівня «Визнана досконалість» 5 зірок. Ця подія стала новим стимулом для Академії на шляху досягнення найвищого рівня досконалості, професійності, лідерства як в Україні, так і в світі.

З нагоди Дня знань щиро вітаю всіх з початком навчального року! Бажаю сонячних днів, геніальних ідей, цікавих задумів; нехай на ниві Вашої науково-педагогічної діяльності відкриваються нові можливості для здійснення намічених планів, а ініціативи завжди мають успіх.

Нехай кожен день для людей, які навчаються в Академії, стане днем нових відкриттів і набуття сучасних професійних знань і вмінь! Нехай життя Ваших родин завжди буде наповнене знаннями і мудрістю!

З повагою
РекторЮрій Вороненко