Search

 
 

27 – 30 березня 2018 р. відбулися навчальні семінари у форматі телемосту: «Роль провізора/фармацевта у забезпеченні сучасної фармакотерапії та надання екстреної медичної допомоги»«Імплементація міжнародних протоколів у педіатричну практику»«Імплементація міжнародних протоколів у стоматологічну практику»

Захід відбувся за підтримки МОЗ України,  НМАПО імені П.Л. Шупика, групи компаній Медексперт, GOOD PRACTICE GROUP, ГО «Асоціація стоматологів України» та Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації.

Метою телемостів стало підвищення рівня підготовки лікарів педіатрів, стоматологів  та фармацевтів. У результаті цієї освітньої діяльності учасники зможуть:

— Краще орієнтуватися у проблематиці, представленій на лекціях.

— Застосовувати дані на практиці.

— Підвищити свою компетенцію.

— Передати досвід колегам.

— Надавати більш ефективну допомогу пацієнтам.

Від НМАПО імені П.Л. Шупика виступили з доповідями перший проректор, член-кор. НАМН України, професор Ю. Вдовиченко, проректор з наукової роботи д.мед.н., професор Н. Савичук, а також професор Г. Бекетова, професор  В. Бережний, професор Т. Марушко  та інші.

Цей захід заплановано та проведено відповідно до вимог та стандартів Європейської академії безперервної медичної освіти та безперервного професійного розвитку (European CMECPD Academy).

European CMECPD Academy уповноважена організовувати та проводити освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти та присвоювати учасникам European CMECPD Academy CME credits.