Search

 
 

З 18 по 20 червня 2018 року експерти Компанії професіоналів з якості «СИСТЕМИ» Української асоціації якості, яка є єдиною організацією, уповноваженою Європейським фондом управління якістю (EFQM) щодо оцінювання діяльності підприємств, установ та організацій в Україні з подальшою видачею сертифікату EFQM, провели оцінювання діяльності Академії в рамках системи сертифікації «Визнана досконалість».

Експерти вивчали діяльність 45 структурних підрозділів Академії за критеріями Моделі досконалості EFQM (лідерство; стратегія; персонал; партнерство та ресурси; процеси; продукція і послуги; результати, що відносяться до споживачів; результати, що відносяться до персоналу).

20 червня на засіданні ректорату голова експертної групи Тарас Калита оголосив попередні результати оцінювання діяльності НМАПО імені П. Л. Шупика в рамках системи сертифікації «Визнана досконалість» та зазначив, що Академії вдалося досягти значних результатів на шляху до визнання її, як «ідеальна організація/установа», що забезпечує підготовку наукових і науково-педагогічних кадрів та підвищення кваліфікації лікарів (провізорів) для сфери охорони здоров’я України.

Він також відзначив високий рівень роботи НМАПО імені П. Л. Шупика та її гідне місце в Моделі досконалості європейського рівня, подякував керівництву Академії та працівникам структурних підрозділів за готовність до відкритого спілкування та допомогу у наданні інформації для розуміння специфіки діяльності закладу та його стратегічних цілей. Голова експертної групи також висловив слова вдячності команді, яка забезпечила організацію та супровід візиту групи експертів, створивши умови для плідної роботи, та окреслив наступні кроки на шляху до визнання Академії як «ідеальна установа».

Ректор академік Юрій Вороненко подякував фахівцям Компанії професіоналів з якості «СИСТЕМИ» за добрі слова на адресу колективу, наголосивши на важливості визначення нових сфер можливого вдосконалення якості у Європейській системі досконалості для Академії.