Search

 
 

17 травня 2018 року відзначається колоритне українське свято – День вишиванки, що є одним із яскравих символів української культури. Цей День не є офіційним, але відзначають його по всій Україні та за її межами – українці та всі прихильні до нашої культури люди.

НМАПО імені П. Л. Шупика приєдналася до всеукраїнського флешмобу. Обідньої пори працівники та особи, що навчаються в Академії, дружно зібралися на зовнішніх сходах адміністративного корпусу для святкового фотографування. На заході були присутні ректор академік Юрій Вороненко, перший проректор професор Юрій Вдовиченко, проректор з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами професор Олеся Гульчій, проректор з економічних питань Ольга Проценко, головний бухгалтер Світлана Шендрик, керівники та працівники структурних підрозділів.

У дружній атмосфері колеги дарували одне одному щирі усмішки, демонстрували українське автентичне та сучасне вишите вбрання, обмінювались компліментами.

Подібні заходи покликані сприяти культурному відродженню українського народу й ідентифікації його як нації з героїчним минулим і славними традиціями.