Search

 
 

Дорогі друзі, шановні колеги! 

Продовжуємо публікувати огляди найцікавіших та найважливіших новин тижня, що минув. Залишайтеся з нами!

Рішенням вченої ради Академії була затверджена нова форма сертифікату учасника наукового медичного форуму, організатором якого є Академія, (Додаток 3 до Порядку організації безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я в НМАПО імені П. Л. Шупика).

15 січня 2020 року у НМАПО імені П. Л. Шупика відбувся різдвяний благодійний ярмарок за сприяння наукового товариства молодих вчених та міжнародного благодійного фонду «Кожен може» з метою збору коштів на лікування онкохворих дітей.

Згідно з затвердженим  10 жовтня 2019 року «Положенням про рейтингове оцінювання процесів кафедр, факультетів, навчально-наукових інститутів НМАПО імені П.Л. Шупика» було удосконалено процедуру оцінювання кафедр та оптимізовано методику розрахунку рейтингу. Використано процесний підхід відповідно до стандарту ISO 9001:2015. 

15 січня 2020 року в рамках Всесвітнього дня зору (World Sight Day) та реалізації глобальної програми по боротьбі зі сліпотою «Зір 2020: Право на зір», міжнародного агентства з профілактики сліпоти  (International Agency for the Prevention of Blindness, IAPB) і Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) опорна кафедра офтальмології за підтримки ГО «Всеукраїнська Асоціація «УКРОПТИКА»» успішно провела науково-медичний захід «Скринінг на катаракту», в якому взяли участь 13 співробітників кафедри офтальмології на чолі із завідувачем, професором Сергієм Риковим.

Дорогі друзі, шановні колеги! 

Продовжуємо публікувати огляди найцікавіших та найважливіших новин тижня, що минув. Залишайтеся з нами!

15 січня відбулось перше у 2020 році засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика. Перед початком засідання голова вченої ради, академік НАМН України професор Юрій Вороненко, ректор, від імені усіх присутніх привітав професора Мирославу Дрогомирецьку, завідувача кафедри ортодонтії, та професора Ірину Мазур, професора кафедри стоматології, які стали лауреатами Державної премії України в галузі науки і техніки 2019 року.

Професору Ірині Мазур, професору кафедри стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика, президенту ГО «Асоціація стоматологів України», та професору  Мирославі Дрогомирецькій, завідувачці кафедри ортодонтії НМАПО імені П.Л. Шупика за роботу «Високотехнологічні методи надання спеціалізованої стоматологічної допомоги в мирний та воєнний час» Указом Президента України №4/2020  присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2019 року.

Усі українські державні та комунальні ЗВО чи наукові установи можуть безкоштовно отримати доступ до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature. Передплату за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України через Державну науково-технічну бібліотеку (ДНТБ). Підключення стартувало 3 січня 2020 року.

Сьогодні на Сторінках історії відомий український анестезіолог, професор, віце-президент асоціації анестезіологів України, член проблемної комісії з анестезіології та інтенсивної терапії МОЗ та АМН України — Шлапак Ігор Порфирійович.

3 січня 1980 року молодий талановитий вчений, усім серцем закоханий в неврологію та натхненний її таємницями, створив кафедру неврології №1 Національної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. З тих пір ім'я Юрія Івановича Головченка стало рідним для багатьох учнів, яким кафедра "надала" путівку в життя.  І зараз багато з них досягли високого соціального статусу, серед них - керівники медичних закладів, відомі вчені, успішні лікарі нашої країни та закордону.

Дорогі друзі, шановні колеги! 

Продовжуємо публікувати огляди найцікавіших та найважливіших новин тижня, що минув. Залишайтеся з нами!