Search

 
 

Сьогодні в час буремних змін, стало і з великою швидкістю змінюються і нормативно-правові  акти, які стосуються освітнього процесу.  Останні рішення  Уряду  України від 28 березня 2018 року N 302 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров'я» зі змінами від 21 серпня 2019 р. № 798; від 21 серпня 2019 р. № 674-р, від 21 серпня 2019 р. № 800 «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»;  від 21 серпня 2019 р. № 674-р про План заходів з реалізації Стратегії розвитку медичної освіти в Україні на 2019—2021 роки, проекти документів, над  якими працюють в МОЗ України, вже не дають часу для роздумів над реформою медичної освіти і часу на адаптацію до цих змін.

Вчена рада НМАПО імені П. Л. Шупика, на своєму засіданні, яке відбулось 11 вересня 2019 року, з великою зацікавленістю заслухала актову промову «Профілактика і лікування цукрового діабету в Україні: внесок післядипломної медичної освіти», підготовлену чл.-кор. НАМН України професором Борисом Маньковським, професором Сергієм Риковим та професором Георгієм Козинцем.

Дорогі друзі, шановні колеги! 

Продовжуємо публікувати огляди найцікавіших та найважливіших новин тижня, що минув. Залишайтеся з нами!
Дорогі друзі, шановні колеги! 

Продовжуємо публікувати огляди найцікавіших та найважливіших новин тижня, що минув. Залишайтеся з нами!

11 вересня 2019 року відбулось засідання вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика. Голова вченої ради, академік НАМН України професор Юрій Вороненко, ректор, звернувся до присутніх із вступним словом, наголосивши на системних проблемах, які постали цього року перед післядипломною освітою у зв'язку з прийнятими за останні місяці новими нормативно-правовими актами.

«Magna est veritas et praevalebit – істина велика і вона запанує» вважали давноримські мислителі. Стосовно НМАПО імені П.Л. Шупика та особисто проректора з міжнародного співробітництва та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами професора Олесі Гульчій процес встановлення істини тривав довго, але перевірив всі факти з замовних публікацій, і завершився тріумфальною перемогою честі, гідності та ділової репутації над «відвертим вимислом» і «відвертою брехнею» (цитати за судовим рішенням).

22 вересня 2019 року об 11 годині запрошуємо приєднатися до проекту, який розпочався 9 червня 2019 року, коли на центральній вулиці столиці – Хрещатик, ГО «Спільна перемога» разом з  Міжнародною асоціацією «Здоров’я суспільства», Національним реєстром книги рекордів України та компанією «Щербачов ТВ», компанії «Medi magenta», за інформаційної підтримки Національної інформаційної агенції «Укрінформ»  відбувся старт унікального національного проекту «ТОЙ, ХТО БІЖИТЬ МІСТОМ», в центрі уваги якого два героя - людина і місто.

Минулого тижня минуло 100 років від дня народження хірурга, доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри оперативної хірургії і топографічної анатомії Михайла Несторовича Умовіста (1919-2005)

З нагоди Дня незалежності України Президент відзначив високими державними нагородами видатних українців за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.