Search

17 квітня 2019 року у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15, розпочав свою роботу X Ювілейний міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації».
Організатори Міжнародного медичного форуму – Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та Компанія LMT.

Захід проводиться за підтримки Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

До підготовки й інформаційного наповнення заходу також долучилися медичні асоціації, громадські об’єднання, заклади вищої медичної освіти, вітчизняні та зарубіжні ЗМІ.

У своєму вітальному слові до учасників конференції академік НАМН України професор Юрій Вороненко, ректор НМАПО імені П. Л. Шупика, відзначив, що X Міжнародний медичний форум - це симбіоз освіти, науки та передових наукових технологій і практики. Мета форуму – безперервний професійний розвиток лікарів в умовах глобалізації та реформ у сфері охорони здоров’я, оскільки надзвичайно важливо спілкуватися та обмінюватися досвідом із колегами з усього світу.

На 3 дні Міжнародний виставковий центр, де проходить Форум, перетворився на епіцентр подій. Усе найцікавіше, що стосується медицини, відбувається в ньому - як реалізується медична реформа, які інноваційні технології впроваджуються в закладах охорони здоров’я, зміни в системі безперервної медичної освіти – ці та інші питання з представниками законодавчої та виконавчої влади обговорюватимуть фахівці, діяльність яких пов’язана з медициною: вчені й лікарі різних спеціальностей, керівники закладів охорони здоров’я різних форм власності, розробники нових технологій і IT-програм, виробники й постачальники обладнання для медичних закладів і лабораторій, медичних товарів і фармацевтичних продуктів.

Працюють міжнародна виставка охорони здоров’я MEDICAEXPO та Міжнародна фармацевтична виставка.

Науково-практична програма Форуму реалізується в рамках VIII Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України».

У межах конгресу за участі науково-педагогічних працівників кафедр Академії відбудеться більше ніж 70 науково-практичних заходів — симпозіумів, конференцій, круглих столів, семінарів, майстер-класів за напрямами «Організація і управління охороною здоров’я», «Дні приватної медицини», «Дні лабораторної медицини», «Радіологія: ультразвукова діагностика, конвенційна рентгенодіагностика, променева діагностика, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, променева терапія, ядерна медицина, радіаційна безпека», «Функціональна діагностика», «Медицина невідкладних станів та медицина катастроф», «Терапія, педіатрія, кардіологія, неврологія, гастроентерологія, ендокринологія, дієтологія», «Загальна практика - сімейна медицина», «Хірургія, нейрохірургія, ендоскопія, комбустіологія», «Офтальмологія», «Травматологія і ортопедія», «Фізична терапія та медична реабілітація», «Онкологія», «Гематологія та трансфузіологія», «Отоларингологія», «Гінекологія, репродуктологія, акушерство, перинатологія, неонатологія», «Дерматовенерологія», «Сестринська справа» та «Організація і управління фармацією».

Вже другий рік поспіль паралельно з Міжнародним медичним форумом проходить Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров’я», основними напрямами якого є: реформування галузі, організація і управління в охороні здоров’я, робота приватних медичних закладів різного профілю. В рамках науково-практичної програми Форуму проходить і ІІ Всеукраїнська конференція «Доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості: сьогодення та перспективи. Погляд регіонів» за участі посадовців із Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, представників об’єднаних територіальних громад і лікарями, де пройде обмін практичним досвідом із впровадження телемедицини у сільській місцевості на Полтавщині, Запорізькій та Київській областях.