Search

 
 

14 - 16 квітня 2020 року в сучасному виставковому центрі ACCO International вперше відбудеться Міжнародний конгрес з лабораторної медицини – унікальний інтегрований проєкт, який поєднує актуальну науково-практичну програму та спеціалізовану експозицію комплексних рішень для медичних лабораторій.

17 грудня 2019 року біля Верховної Ради України відбулася солідарна акція протесту профспілок України.

Професійна спілка працівників охорони здоров’я України висунула вимоги до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України:

12 листопада 2019 року у конференц-залі МОН України було презентовано новий пошуковий сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Він допомагає шукати наукові документи та аналізувати цитування вчених.

OUCI вже доступний за цим посиланням http://ouci.dntb.gov.ua/

Просування в соціальних мережах, наприклад у Фейсбук, є важливим компонентом зовнішньої комунікації медичного закладу. Це дозволяє швидко охопити велику кількість клієнтів (пацієнтів), збільшувати їхню лояльність, шукати партнерів, у тому числі і для подальшого просування тощо.

Думка, що Інтернет і народжені ним сервіси спричиняють на людство вплив, порівнянний з винайденням друкарського верстату, – не нова. Проте інформаційні технології, які перевели світ у добу небаченої доти відкритості, у руках сил зла отримують зовсім інше бачення: потужна зброя масового ураження, яка з жорстокістю, забороненою Женевською конвенцією, уражає найчутливіші верстви населення.

Це особливий день, який поєднує 125 мільйонів людей, які живуть з псоріатичною хворобою.

Минулого року нашому закладу виповнилося 100 років. Світова історія, так само як історія Академії та її працівників переконує, що відповідь на питання про перспективи Академії на карті світу 2118-го року дуже проста: «Через 100 років місце НМАПО імені П.Л. Шупика буде там, де його визначимо зараз ми». Втім, щоб досягнути цього, маємо передусім зрозуміти виклики і можливості, які постануть перед людством у ХХІ столітті.

19-21 травня 2020 року відбудеться довгоочікувана подія у сфері охорони здоров’я України XІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації».

Відтепер зустрічаємося у виставковому центрі ACCO International Україна, Київ, проспект Перемоги 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна 

1 жовтня 2019 року в межах Міжнародної медичної виставки «PUBLIC HEALTH 2019» відбувся симпозіум «Охорона здоров’я і національна безпека України».
В роботі симпозіуму від МОЗ України взяв участь заступник міністра – М. Загрійчук та від НАМН України – академік В. Міхньов. В своїй доповіді М. Загрійчук підкреслив важливість співпраці медичної спільноти та МОЗ України в реформуванні охорони здоров’я. Зроблено перші кроки на зустріч один одному – медиків та керманичів МОЗу – М. Загрійчук та Д. Карабаєв привітали та відмітили почесними нагородами медиків столиці.

Поширюйте інформацію про себе шляхом гостьових публікацій – остання порада від К. Нотт, провідної фахівчині з питань медичного маркетингу, яку ми подаємо нижче. Попередні поради, які ми публікували на нашому сайті, стосувалися ведення Інстаграм, покращення можливостей знаходження ваших матеріалів, створення відео на медичні теми тощо.

У межах проведення 69-ої сесії Європейського регіонального бюро (ЄРБ) ВООЗ відбулися вибори нового регіонального директора, яким став бельгієць доктор Ганс Клюге. Доктор Клюге розпочав кар'єру сімейним лікарем у Бельгії, служив у місіях «Лікарів без кордонів» у Ліберії та Сомалі. Пізніше відповідав за програми протидії туберкульозу, СНІДу та малярії в Корейській Народно-Демократичній  Республіці та М'янмі.

06 вересня 2019 року в Міністерстві охорони здоров'я України відбулася нарада за участі  міністра Зоряни Скалецької з керівниками департаментів та управлінь охорони здоров’я обласних держадміністрацій. 

Очільниця галузі окреслила нагальні завдання охорони здоров‘я, які випливають з прийнятої раніше Концепції реформування охорони здоров’я України.