Search

 
 

Департамент консульської служби, який є структурним підрозділом Міністерства закордонних справ України, на своєму сайті надає поради щодо практично реалізації консульського захисту прав і законних інтересів громадян України за кордоном.

Лікар без практичної підготовки – не лікар. Теза, через призму якої в Україні завжди пропонували вдосконалити систему медичної освіти, врешті решт залишилася поза увагою реформаторів. 

В Україні розвиток паліативної та хоспісної допомоги ініціювали спочатку пацієнти, а потім – науковці та менеджери сфери охорони здоров’я та соціального захисту, пізніше – лікарі.

19 травня більшість країн світу святкують «Всесвітній день сімейного лікаря», який впроваджено у 2010 р. Всесвітньою радою сімейних лікарів WONCA.

Спочатку перспективи реформування системи «професійного росту» лікарів виглядали майже ідеально – мінімум бюрократії, максимум свободи, доступність новітніх технологій і найкращих провайдерів.

Після 1 квітня в Україні – парад медичних новин. Що не день, то потрясіння – десь на межі закриття опинилася лікарня, десь зменшилися зарплати у медичних працівників. Лікарям-інтернам це «не загрожує» – про те, що їм потрібно платити зарплату, взагалі забули. У новостворених підприємствах їм також не раді – зайві витрати і клопоти. Ще хтось вірить у те, що після таких «тестів на виживання» молоді лікарі залишатимуться в Україні?

Міністерство освіти і науки України підготувало для науково-педагогічних працівників  лист-роз’яснення щодо їх звітування про виконану роботу в період карантину.

23-25 вересня 2020 року у сучасному виставковому центрі ACCO International вперше відбудеться Міжнародний конгрес з лабораторної медицини – унікальний інтегрований проект, який поєднує актуальну науково-практичну програму та спеціалізовану експозицію комплексних рішень для медичних лабораторій.

  • Правильно формулюйте свою мету. Ви хочете попросити кошти на проєкт? Ви хочете мотивувати бізнес-ангела звернути увагу на ваш проект? Чи хочете просто проінформувати потенційного донора, що ви працюєте в цій сфері? Від правильно визначеної цілі починається розуміння, для чого і для кого пишеться текст.

16-18 вересня 2020 року відбудеться довгоочікувана подія у сфері охорони здоров’я України XІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації».

Відтепер зустрічаємося у виставковому центрі ACCO International Київ, проспект Перемоги 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна

Бізнес-янголи - це інвестори, які вкладають власні кошти та час у численні інноваційні розробки та перспективні проєкти з метою підтримки молодих компаній.

Експерти Каролінського інституту підготували два курси електронного навчання щодо COVID-19. Метою є посилення готовності та надання інформації про найважливіші принципи та проблеми, пов'язані з роботою щодо запобігання поширенню COVID-19. Основна увага приділяється принципам гігієни та використанню засобів індивідуального захисту (ЗІЗ).