НМАПО імені П.Л. Шупика нещодавно започаткувала спільний проект із Британським медичним журналом (BMJ). Завдяки досягнутим домовленостям фахівці-практики мають змогу отримати безкоштовний доступ до сучасних наукових баз даних.

Зокрема лікарі, які цікавляться питаннями діагностики, лікування і заходів із захисту від інфекційних хвороб мають можливість скористатися ресурсами медичного журналу, як це було анонсовано на сайті МОЗ та його сторінці Facebook.

Ресурс BMJ висвітлює ці питання англійською та українською мовою. Разом з тим, необхідно підкреслити, що доступу до повнотекстових статей з журналів, що відносяться до групи BMJ, НЕ передбачено.

Координаторами цього проекту від Академії виступили проректор з міжнародних зв'язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами професор Олеся Гульчій та доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Максим Пилипенко.

Для участі у проекті необхідно заповнити таблицю у вкладеному файлі та надіслати її доценту М. Пилипенку на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

На першому етапі, поки кількість місць обмежена, пріоритет буде надаватися професорсько-викладацькому складу НМАПО імені П.Л. Шупика, а також аспірантам, клінічним ординаторам, які мають відношення до лікування інфекційних хвороб та викладання цих тем слухачам Академії.