08-10 листопада 2017 р., в межах Європейського тижня якості в Україні, відбувся загальнонаціональний захід – 26-й Міжнародний форум «Дні якості в Києві 2017», присвячений Всесвітньому дню якості, який у цьому році проходив під девізом «Якість трансформує».

08 листопада 2017 р. у приміщенні КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбулося засідання ради Клубу лідерів якості країн Центральної та Східної Європи.

У засіданні взяли участь фахівці з системи управління якістю НМАПО імені П. Л. Шупика: координатор з питань системи управління якістю - професор Володимир Краснов; внутрішній аудитор, декан терапевтичного факультету - доцент Стелла Кушніренко; завідувач відділу моніторингу якості діяльності - доцент Олександр Ковальчук.

Урочисту подію із вступним словом відкрив президент Клубів П. Калита, який у вступному слові наголосив про важливість для України побудови Світу якості, у якому необхідно розвивати соціально-орієнтовані підприємства, організації та установи. Світу, у якому Людині буде комфортно жити і творити.

Із актовою промовою «Доктрина «Україна – 2030»: перспективні виклики для українських підприємств і шляхи для відповіді на них» виступив народний депутат Верховної Ради України 8 скликання, член комітету з культури, голова підкомітету з питань культурної спадщини, заступник голови комісії з питань майбутнього Сергій Тарута.

09 листопада 2017 р. пройшла науково-практична конференція «Україна торує до ЄС: як досягти конкурентоспроможності підприємств і економіки».

Фахівці Академії взяли активну участь у дискусіях, що відбувалися, у тому числі з питань щодо вимог вітчизняних роботодавців до випускників ВНЗ та випускників – до роботодавців, задавали питання та висловлювали свої думки щодо удосконалення процесів якості в установах системи вищої освіти.

За результатами засідання Клубу якості, вдалося ще раз підтвердити високий рівень дій, що направлені адміністрацією НМАПО імені П. Л. Шупика на забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Академії.