У стінах Академії триває двотижневий цикл тематичного удосконалення «Громадське здоров’я в Україні: стратегія розвитку», який розпочався 30 жовтня. Третій в цьому році, він традиційно наповнений подіями, як, наприклад, тренінг Каролінського інституту «Доказова медицина та підготовка науково-педагогічних кадрів» Детальніше: посилання на новину, а також не втрачає популярності серед фахівців  лабораторних центрів.

Ми бачимо неабияку зацікавленість слухачів, спеціалістів системи громадського здоров’я до тем, які пропонують викладачі циклу, а також відзначаємо їхню неабияку залученість. Адже кожен з них не лише отримує потрібні в роботі знання, але й дає безцінний зворотній зв'язок, який допоможе в розширенні тих чи інших тем чи подальшій роботі кафедри громадського здоров’я.

На циклі ТУ уже виступили: проф. О. Гульчій, д.мед.н. І. Хоменко, проф. О. Толстанов, проф. Л. Хіміон, проф. Д. Кирик, доц. Ф. Лапій, доц. Н. Захарова, к.мед.н. О. Стойка.

Заключним етапом навчання стане конференція, на якій слухачі циклу виступлять з есе на обрану тему, в якому кожен з них може поділитись власним поглядом на обрану проблему, запропонувати своє вирішення, чи просто окреслити її рамки. Саме такий двосторонній підхід вирізняє цьогорічний цикл «Громадське здоров’я в Україні: стратегія розвитку», запропонований та розроблений кафедрою громадського здоров’я НМАПО імені П. Л. Шупика.