26 жовтня 2017 року в місті Київ відбувся семінар «Школа безперервного навчання для сімейних лікарів», в якому взяли участь провідні науковці (Н. Медведовська,  М. Тріщинська, О. Процюк, Т. Сіліна, С. Гусєва, В. Суботін, Т. Титова, І. Матвієнко).

Семінар був присвячений різноманітним проблемам в практиці сімейного лікаря, зокрема, больовому синдрому, сучасним підходам в діагностиці та лікуванні початкових проявів цереброваскулярних захворювань, впливів пероральних цукрознижуючих препаратів на серцево-судинну систему, важливим аспектам збереження репродуктивного здоров’я жінок, корекції варикозної хвороби, патогенетичним підходам до терапії сечокам’яної хвороби, рекурентним захворюванням у дітей.

З доповіддю «Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні початкових проявів цереброваскулярних захворювань» виступила доктор медичних наук, доцент кафедри неврології №1 НМАПО імені П.Л. Шупика Марина Тріщинська.

Серед аудиторії вражала чисельність слухачів, що прагнули задати якомога більше питань і отримати повноцінні і вичерпні відповіді. Така зацікавленість серед лікарів загальної практики-сімейної медицини лише зайвий раз підкреслює важливість піднятої проблеми, особливо на ранніх етапах зустрічі лікар-пацієнт.